Zamknij
REKLAMA

Były premier trenuje przed swoją walką z Marcinem Tyburą! [FOTO,WIDEO]

10:58, 27.04.2021 | M.K
Skomentuj fot. Michał Pałasz
REKLAMA

Były premier Kazimierz Marcinkiewicz już 2 czerwca zadebiutuje na ringu podczas gali Collins Charity Fight Night. Marcinkiewicz w ramach przygotowań do walki trenował z Marcinem Tyburą!

Marcin Tybura trenował byłego premiera.

Marcinkiewicz do walki przygotowuje się pod okiem trenera Roberta Złotkowskiego - boksera wagi junior ciężkiej i kick-boxera, a wśród zawodników, którzy pomagają byłemu premierowi w przygotowaniach do starcia był Marcin Tybura - zawodnik wagi ciężkiej UFC. Zdjęcia z treningu pojawiły się w mediach społecznościowych obu panów.


Wideo:Michał Pałasz

,,Mistrzu dziękuję . Najpierw o oddychaniu i super fajne ćwiczenia, takie na co dzień. Później budowanie mięśni ważnych w boksie, ze szczególną uwagą na brzuch, plecy, pośladki i uda. Dalej barki i budowanie energii ciosu, może nawet szybkości" i pisał na swoim fanpage Marcinkiewicz po treningu z Marcinem Tyburą.

 


Marcin Tybura, który dołożył swoją cegiełkę do treningów Marcinkiewicza chętnie angażuje się w różne akcje charytatywne, a wpływy z gali Collins Charity Fight Night zostaną przeznaczone na cele charytatywne Fundacji Braci Collins

Bracia Collins znani z programu telewizyjnego organizują pierwszą galę Collins Charity Fight Night. To właśnie na niej 2 czerwca na ringu były premier Kazimierz Marcinkiewicz stoczy walkę bokserską z jednym z braci - Rafałem. Wpływy z gali zostaną przeznaczone na cele charytatywne Fundacji Braci Collins. Zebrane środki dofinansują projekty skierowane przede wszystkim do dzieci oraz rodzin w trudnej sytuacji materialnej. W zeszłym roku Fundacja Braci Collins przekazała potrzebującym ponad 600 000 zł.

Podczas wydarzenia obejrzymy walki celebrytów oraz przedsiębiorców. Rękawice podejmą m.in. wielokrotna mistrzyni UFC - Joanna Jedrzejczyk, były mistrz KSW - Marcin "Polish Zombie" Wrzosek, były premier - Kazimierz Marcinkiewicz, raper oraz były członek grupy Ascetoholix - Liber, artysta kabaretowy związany z grupą Paranienormalni Profil Oficjalny - Michał Paszczyk, współtwórca duetu Fit Lovers oraz jednego z największych kanałów YouTube w Polsce - Mateusz Janusz vel Matt Meknife, reprezentant Polski w piłce nożnej - Piotr Świerczewski, a także fundatorzy Fundacji Braci Collins - Rafał Collins oraz Greg / Grzegorz Collins -ogłosili na swoim fanpage Bracia Collins.

 

Były premier i prezydent Warszawy będzie walczył z Rafałem Collinsem w formule bokserskiej.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

SsakiSsaki

6 0

Kamasutra pozycja bierno-aktywna , partnerskie męskie uściski i przytulanie z dotykaniem podudzia i pośladka. 11:55, 27.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TVTV

3 4

No topowa marka i sława rośnie , a wy wopniorze, wszystkiego zazdrościta... 15:01, 27.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tadeusz LuśniaTadeusz Luśnia

11 0

Pajac będzie zawsze pajacem aż do śmierci. 15:32, 27.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KibicKibic

0 1

Brawo Marcin. Kaziu niestety nie moja opcja polityczna:D 07:47, 28.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%