Zamknij
REKLAMA

Zawodnicy Uniejowskiej Akademii Futbolu na obozie w Szczawnie Zdroju

08:30, 14.07.2021 | M.K
Skomentuj fot. Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni
REKLAMA

Już po raz piąty Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni zorganizowało obóz sportowo – rekreacyjny dla najmłodszych adeptów piłki nożnej z uniejowskiej akademii pn. Termy Cup 2021. Po Sokolcu, Zębie, Krościenku oraz Weremieniu k. Leska przyszła pora na ponowne spędzenie czasu letniego w Sudetach.

Bazą obozu w tym roku było Szczawno Zdrój. Wśród wielu celów jakie zakładają sobie każdego roku organizatorzy jest przede wszystkim pokazanie uczestnikom obozów piękna polskich gór, stąd pomysł na coroczną zmianę miejsca obozu. Tegoroczny pobyt nie ograniczał się zatem wyłącznie do treningów piłkarskich, lecz także do aktywnego poznawania miejsca pobytu, w szczególności Gór Sowich oraz Gór Stołowych. Obóz pod wieloma względami był wyjątkowy. Organizowany był już po raz piąty, a po raz pierwszy trwał aż 10 dni.

fot. Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni

Niewątpliwymi atutami lokalizacji obozu były doskonała baza noclegowo - wyżywieniowa w trzygwiazdkowym hotelu Camelot w Szczawnie Zdroju, do dyspozycji akademii świetnie przygotowane boiska do codziennych treningów i gier kontrolnych na obiektach MOSiR, sparingpartnerzy z najwyższej półki – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych oraz Duo Soccer Świebodzice.

Nie mogliśmy odmówić sobie także przyjemności zdobywania szczytów gór na czele z pobliskim Trójgarbem. Z pomocą przewodnika poznawaliśmy wyjątkowe zakątki Szczawna Zdrój i jego okolic: wieżę Św. Anny, Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego, pijalnię wód, basen „Dolnośląski Delfinek” Park Linowy w Jedlinie Zdrój a także Starą Kopalnię w Wałbrzychu i zamek w Książu wraz z Palmiarnią - informują na swoim fanpage organizatorzy wyjazdu.

Kierownikiem obozu był Piotr Kozłowski, a kadrę tworzyli trenerzy: Piotr Woźniak (opieka medyczna), Przemysław Nowak, Konrad Moks, Bartosz Łuczak, a także opiekunowie: Lidia Kozłowska, Monika Woźniak oraz Zuzanna Kaszuba. Codzienną relacją na Facebooku zajmowali się Aleksandra Kozłowska i Przemysław Nowak.

Organizatorem wyjazdu dla młodych sportowców było Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni. Obóz udało się zorganizować przy wsparciu Samorządu Miasta i Gminy Uniejów na czele z Burmistrzem Józefem Kaczmarkiem, PGK Termy Uniejów wraz prezesem Marcinem Pamfilem, firmy K-Flex Sp. z o.o. oraz jej dyrektora Bartłomieja Gröbnera oraz do wszystkich życzliwych osób wspierających na co dzień działania stowarzyszenia i akademii.

[FOTORELACJA]1169[/FOTORELACJA]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

UNWUNW

4 0

Rozumiem, że całe rodziny organizatorów i nawet zwierzęta są w Stowarzyszeniu aktywni? 13:37, 16.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%