Zamknij
REKLAMA

Uniejów. Samsung River Triathlon Series 2022. Zobacz terminy zawodów i kiedy ruszają zapisy

08:07, 28.12.2021 | .
Znane już są terminy wszystkich etapów w II cyklu Samsung River Triathlon Series 2022, który po raz kolejny swój finał będzie miał w Uniejowie.
REKLAMA

Znane już są terminy wszystkich etapów w II cyklu Samsung River Triathlon Series 2022, który po raz kolejny swój finał będzie miał w Uniejowie. Organizatorzy nie zwalniają tempa i w przyszłym roku zorganizują aż 6 etapów w najlepszych miastach w Polsce położonych nad Wartą. Już za kilka dni startują zapisy.

Samsung River Triathlon Series 2022. Ruszają zapisy. Zawody aż w 6 miastach w Polsce w tym w Uniejowie

Przez rok cykl rozwinął się bardzo dynamicznie. Rozpoczęło się od 243 zawodników we Wronkach, a finał w Uniejowie zgromadził na liście startowej 444 miłośników triathlonu. Zapisy na przyszłoroczne zmagania ruszą 2 stycznia 2022, punktualnie o godz.18:00, czyli w idealnym momencie na noworoczne postanowienia. Poniżej terminy wszystkich etapów II edycji Samsung River Triathlon Series:

Gorzów Wielkopolski – 5 czerwca 2022

Wronki – 19 czerwca 2022

Konin – 3 lipca 2022

Koło – 24 lipca 2022

Międzychód – 14 sierpnia 2022

Uniejów – 28 sierpnia 2022

[FOTORELACJA]1188[/FOTORELACJA]

Cykl Samsung River Triathlon Series przyciąga osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z triathlonem jak i profesjonalistów. Sponsorem tytularnym po raz drugi będzie znana z pierwszego cyklu firma Samsung.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest rzeka Warta, ponieważ każdy wie, że #Wartospróbować. Trasy w malowniczych nadwarciańskich sceneriach, dystanse dopasowane dla każdego, wyjątkowe nagrody oraz niepowtarzalna rodzinna atmosfera to znaki rozpoznawcze Samsung River Triathlon Series. Naszym zawodnikom, tym obecnym i przyszłym możemy obiecać, że druga edycja będzie tak samo obfitowała w niepowtarzalne emocje jak pierwsza. Dołożymy wszelkich starań żeby przyszłoroczny cykl był lepszy. Zawodnicy, podobnie jak w sezonie 2021 będą mieli do wyboru rywalizację na jednym z dwóch dystansów: „ćwiartka” – 1/4 IM  oraz najkrótszy dystans najlepszy dla debiutantów 1/8 IM. Na wszystkich dystansach będzie można wystartować zarówno indywidualnie, jak i w sztafecie- zachęcają organizatorzy.

[FOTORELACJA]1189[/FOTORELACJA]

Po każdym etapie, jak i w klasyfikacji końcowej całego cyklu zostaną udekorowani najlepsi zawodnicy i zawodniczki w swoich kategoriach wiekowych oraz Open na każdym dystansie.

Jako Organizatorzy mamy świadomość, że nasze terminy pokrywają się z innymi startami Tri, ale przecież każdy może wybrać to, co lubi. Planujemy jeszcze bardziej Was zaskoczyć! Musicie być z nami! Będzie się działo! Podwójne emocje gwarantowane! Więcej szczegółów znajdziecie na naszej nowej stronie www.rivertriathlon.pl - mówią organizatorzy cyklu Samsung River Triathlon Series.

W 2022 roku po raz kolejny impreza zawita do Uniejowa, który po raz drugi będzie gospodarzem ostatnich zawodów z cyklu. 

[ANKIETA]23[/ANKIETA]

[FOTORELACJA]1192[/FOTORELACJA]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%