Zamknij
REKLAMA

II turniej sezonu 2022 PZU Amp Futbol Ekstraklasy. Dwa dni piłkarskich emocji w Uniejowie [FOTO]

10:10, 23.04.2022 | .
W sobotę i niedzielę w Uniejowie rozgrywany jest turniej PZU AMP Futbol Ekstraklasy
REKLAMA

W Uniejowie rozpoczął się drugi turniej sezonu 2022 PZU Amp Futbol Ekstraklasy. Do uzdrowiska przyjechało rywalizować pięć czołowych zespołów. Mecze rozgrywane będą w sobotę i niedzielę 23 i 24 kwietnia 2022 roku, a wstęp na widownię jest bezpłatny.

Rozpoczął się II turniej sezonu 2022 PZU Amp Futbol Ekstraklasy [FOTO]. Dwa dni piłkarskich emocji w Uniejowie

Nowe Technologie Różyca, TSP Kuloodporni Bielsko-Biała, Stal Rzeszów, Legia Warszawa i  Warta Poznań rywalizują na kompleksie boisk piłkarskich im. W. Smolarka w Uniejowie.

[ZT]5525[/ZT]

Na zdjęciu zespół Legii Warszawa.

PZU Amp Futbol Ekstraklasa to rywalizacja o tytuł najlepszej drużyny w kraju, jak i możliwość startu w Lidze Mistrzów. Amp futbol to rodzaj piłki nożnej rozgrywanej przez zawodników po jednostronnej amputacji oraz osoby z wadami kończyn (dolnych - w polu gry, górnych - na bramce). W sezonie 2022 w polskich rozgrywkach ligowych udział bierze 6 zespołów. W Uniejowie nie zobaczymy Wisły Kraków, która trenuje w Zawoi.

Wszystkie sobotnie i niedzielne mecze PZU Amp Futbol Ekstraklasy będzie można obejrzeć na żywo na profilu Facebook Amp Futbol Polska, a także stronie internetowej (OGLĄDAJ W INTERNECIE) i w aplikacji TVP Sport, a przede wszystkim na trybunach kompleksu boisk im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie (wstęp na wszystkie mecze bezpłatny). Emocje gwarantowane!

Nowy sezon PZU Amp Futbol Ekstraklasy zainaugurowano w Poznaniu w marcu, gdzie niespodziewanie liderem została Legia Warszawa. Po turnieju w Uniejowie rozegrane zostaną jeszcze turnieje w Rzeszowie, Krakowie, Warszawie i Bielsku-Białej.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%