Zamknij
REKLAMA

VIII Turniej Małego Karateki w Uniejowie . Blisko stu zawodników na macie

07:44, 05.06.2022 | .
90 zawodników i zawodniczek wzięło udział w Turnieju Młodego Karateki w Uniejowie.
REKLAMA

VIII Turniej Małego Karateki zorganizował w sobotę 4 czerwca 2022 roku Uniejowski Klub Karate Bassai. Poza startem w turnieju, na najmłodszych adeptów sztuki walk czekały również atrakcje przygotowane z okazji Dnia Dziecka.

VIII Turniej Małego Karateki w Uniejowie . Blisko stu zawodników na macie

[FOTORELACJA]1353[/FOTORELACJA]

W sobotę, 04 czerwca w Uniejowie na hali sportowej Zespołu Szkół odbył się kolejny już Turniej Małego Karateki! Na zaproszenie organizatorki przedsięwzięcia Mai Ostrowskiej Gralka, zjechali się zawodnicy z Brodnicy, Łęczycy, Warszawy, Poddębic, Łodzi, oraz oczywiście Uniejowa. Na Turnieju Małego karateki z okazji Dnia dziecka nie zabrakło atrakcji dedykowanych najmłodszym: malowanie buzi, balonowe atrakcje, słodki poczęstunek, kącik zabaw.

Podczas turnieju z okazji Dnia Dziecka nie zabrakło również poza sportem dodatkowych atrakcji.

W zawodach wystartowało 90 zawodników, a sędziowali:Maja Ostrowska-Gralka 4Dan (sędzia główny), Grzegorz Wieczorkowski 2 Dan, Julia Galant 1 Dan, Weronika Kujawa 1 Dan, Patrycja Kowalczyk 1 Dan, Oliwia Staniak 1 Dan, Marcelina Chocholska 2 kyu, Mateusz Gryga 1 kyu.

Na zdjęciu Maja Ostrowska-Gralka i sędziowie zawodów. Dla wielu najmłodszych zawodników Turniej Młodego Karateki w Uniejowie to okazja do stawiania pierwszych pierwsze kroków w turniejowej rywalizacji na macie.

 

Wśród nagród znalazły się medale ufundowane przez burmistrza Uniejowa i maskotki oraz wejściówki na baseny od Term Uniejów.

Wyniki turnieju:

GR 00 8 LAT I MŁODSI DZIEWCZĘTA

  1. MARIA PASTERNOK FSK WARSZAWA
  2. KAJA TOŚ FSK WARSZAWA
  3. ZOFIA NOWAKOWSKA FSK WARSZAWA
  1. ZOFIA DAŁEK BASSAI UNIEJÓW

 

GR 00 CHŁOPCY

  1. PRZEMYSŁAW WIŚNIEWSKI FSK WARSZAWA
  2. MICHAŁ ARCHITEKT BASSAI UNIEJÓW
  3. FILIP KUŹNICKI FSK WARSZAWA    

 

GR 0  9-10 LAT DZIEWCZĘTA

 

  1. NINA MALINOWSKA FSK WARSZAWA
  2. MICHALINA SOWA FSK WARSZAWA

GR 0 9-10 LAT CHŁOPCY

  1. FRANCISZEK REDA FSK WARSZAWA
  2. IGOR WIŃKOWSKI BASSAI UNIEJÓW
  3. ALEKSANDER CIUKSZO FSK WARSZAWA

3. JAKUB BORECKI FSK WARSZAWA

 

 

 

KATA INDYWIDUALNE

  •  „Dzieci grupa A” 8 lat i młodsze –do 7 kyu

DZIEWCZĘTA:

    1. HELENA KRAJEWSKA BASSAI UNIEJÓW
    2. KINGA KANAREK BASSAI UNIEJÓW
    3. KAJA SZTYBRYCH BASSAI UNIEJÓW
  • CHŁOPCY:
    1. ARTUR ZIELIŃSKI BRODNICA
    2. GRZEGORZ ZIÓŁKOWSKI WARSZAWA
    3. MARCEL MADZIARA IPPON ŁĘCZYCA
  • „Dzieci grupa B” 8 lat i młodsze – 6 kyu +
  • „Dzieci grupa C” 9-10 lat – do 7 kyu

DZIEWCZĘTA:

    1. OLIWIA CYBULSKA IPPONN ŁĘCZYCA
    2. HANNA AUGUSTYNIAK BASSAI UNIEJÓW
    3. EMILIA GĘSINA FSK WARSZAWA
  • CHŁOPCY:
    1. MIŁOSZ ŁASKOWSKI FSK WARSZAWA
    2. ADAM MROZIŃSKI IPPON ŁĘCZYCA
    3. WIKTOR DERKOWSKI IPPON ŁĘCZYCA
  • „Dzieci grupa D” 9-10 lat – 6 kyu +

CHŁOPCY:

    1. SZYMON JARZEMBOWSKI SHOTOKAN BRODNICA
    2. MATEUSZ JARZEMBOWSKI SHOTOKAN BRODNICA
  • DZIEWCZĘTA:
    1. APOLONIA DAŁEK BASSAI UNIEJÓW
    2. HANNA SPŁAWSKA WIATR BASSAI UNIEJÓW
    3. KAJA PERECHOWSKA FSK WARSZAWA
  • „Dzieci grupa E” 11-12 lat – do 7 kyu
  • DZIEWCZĘTA:
    1. ZUZANNA PASTERNOK FSK WARSZAWA
    2. MARIA POŁAWSKA FSK WARSZAWA
    3. MARCELINA POŁAWSKA FSK WARSZAWA
  • CHŁOPCY:
    1. ADAM SAWKIEWICZ BASSAI UNIEJÓW
    2. GNIEWKO ROKUSZEWSKI BASSAI UNIEJÓW
    3. PIOTR WYSZTYGIEL FSK WARSZAWA
  • „Dzieci grupa F” 11-12 lat – 6 kyu +
  • DZIEWCZĘTA:
    1. LILIANA SPŁAWSKA WIATR BASSAI UNIEJÓW
    2. ALICJA MIKLASZEWSKA FSK WARSZAWA
    3. JAGODA GADOMSKA FSK WARSZAWA
  • CHŁOPCY
    1. BARTŁOMIEJ STEFAŃSKI BASSAI UNIEJÓW
    2. HUBERT ADASIK FSK WARSZAWA
  • „Mini kadeci” 13 -14 lat

DZIEWCZĘTA:

    1. ZUZANNA LISEWSKA IPPON ŁĘCZYCA
    2. ADRIANNA BIGOS FSK WARSZAWA
    3. MAGDALENA MADYNIAK FSK WARSZAWA
  • CHŁOPCY:
    1. SZYMON FRANKIEWICZ IPPON ŁECZYCA
    2. KRYSTIAN SEKURA BASSAI UNIEJÓW

 

 

KUMITE INDYWIDUALNE – Kihon  ippon  kumite

Podział wg płci, wieku i stopnia

  • „Dzieci grupa A” 8 lat i młodsze –do 7 kyu

DZIEWCZĘTA:

1.KAJA SZTYBRYCH BASSAI UNIEJÓW

2. HELENA KRAJEWSKA BASSAI UNIEJÓW

CHŁOPCY:

    1. MARCEL KĄPIELSKI BASSAI UNIEJÓW
    2. KACPER PAWLAK DRAGON PODDĘBICE
    3. WOJCIECH KACPRZAK DRAGON PODDĘBICE
  • Dzieci grupa C” 9-10 lat – do 7 kyu

 

  • „Dzieci grupa E” 11-12 lat – do 7 kyu

CHŁOPCY:

    1. ADAM SAWKIEWICZ BASSAI UNIEJÓW
    2. GNIEWKO ROKUSZEWSKI BASSAI UNIEJÓW
    3. JAKUB BOJANOWSKI IPPON ŁĘCZYCA

 

KUMITE INDYWIDUALNE – Shobu Nihon Kumite

Podział wg płci, wieku i stopnia

  • „Dzieci grupa A” 8 lat i młodsze –do 7 kyu
  • DZIEWCZĘTA:
    1. LENA STAŃCZYK ŁKKS ŁÓDŹ
    2. ANTONINA GODZIMIRSKA ŁKKS ŁÓDŹ
    3. NADZIEJA HOGA SHOTOKAN BRODNICA
  • CHŁOPCY:
    1. ANTONI BIENIAS ŁKKS ŁÓDŹ
    2. HUBERT BIEĆ BRODNICA
    3. MARCEL MADZIARA IPPON ŁĘCZYCA
  • „Dzieci grupa B” 8 lat i młodsze – 6 kyu +
  • Dzieci grupa C” 9-10 lat – do 7 kyu

DZIEWCZĘTA:

    1. ZOFIA OBIERZALSKA ŁKKS ŁÓDŹ
    2. NADIA ZNAMIEROWSKA ŁKKS ŁÓDŹ
    3. HANNA AUGUSTYNIAK BASSAI UNIEJÓW
  • CHŁOPCY:
    1. JAKUB KAWALEC ŁKKS ŁODŹ
    2. MIKOŁAJ BEDNARSKI ŁKKS ŁÓDŹ
    3. WIKTOR DERKOWSKI IPPON ŁĘCZYCA
  • „Dzieci grupa D” 9-10 lat – 6 kyu +
  • CHŁOPCY:
    1. SZYMON JARZEMBOWSKI  SHOTOKAN BRODNICA
    2. MATEUSZ JARZEMBOWSKI SHOTOKAN BRODNICA
  • DZIEWCZĘTA:
    1. HANNA SPŁAWSKA WIATR BASSAI UNIEJÓW
    2. APOLONIA DAŁEK BASSAI UNIEJÓW
  • Dzieci grupa E” 11-12 lat – do 7 kyu
  • DZIEWCZĘTA:
    1. ZUZANNA PASTERNOK FSK WARSZAWA
    2. MARIA POŁAWSKA FSK WARSZAWA
  • CHŁOPCY:
    1. BORYS BIENIAS ŁKKS ŁÓDŹ
    2. MARCEL MIKUŚ ŁKKS ŁÓDŹ
    3. JAN PŁOCKI ŁKKS ŁÓDŹ
  • „Dzieci grupa F” 11-12 lat – 6 kyu +
  • DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY:
    1. LILIANA SPŁAWSKA WIATR BASSAI UNIEJÓW
    2. BARTŁOMIEJ STEFAŃSKI BASSAI UNIEJÓW
    3. ALICJA MIKLASZEWSKA FSK WARSZAWA

 

KUMITE INDYWIDUALNE – Shobu Ippon Kumite wg przepisów karate tradycyjnego

Podział wg płci, wieku i stopnia

  • „Mini kadeci” 13 -14 lat

DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY

    1. BORYS BIENIAS ŁKKS ŁÓDŹ
    2. ZUZANNA LISEWSKA IPPON ŁĘCZYCA
    3. SZYMON FRANKIEWICZ IPPON ŁĘCZYCA

 

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%