Zamknij
REKLAMA

Zawodnicy Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu K1 regenerowali się na Termach w Uniejowie [FOTO]

08:06, 26.06.2022 | .
Wśród kicboxerów, którzy odwiedzili Uniejów byli m.in.: Ewa Pietrzykowska, Barbara Nalepka, Bartek Dołbień, Dawid Kasperski, Marta Janikowska,  czy Krystian Rozkosz,
REKLAMA

Zawodnicy Polskiego Związku Kickboxingu - Kadry Narodowej: Senior - K1 przyjechali do Uniejowa, by zregenerować się podczas zgrupowania i konsultacji, które  odbywały się w KKS Kalisz.  Trenerzy i 16 zawodników odwiedziło Termy Uniejów w sobotę 25 czerwca 2022 r.

Kickboxerzy z Kadry Narodowej na Termach Uniejów

Regeneracja w Uniejowie potrwała kilka godzin.

Kadra Polski K-1 Senior przyjechała do Term Uniejów na zaproszenie prezesa – Marcina Pamfila. Czołowi zawodnicy i zawodniczki spędzili na kompleksie termalno-basenowym kilka godzin, by zregenerować siły po trwającym  w Kaliszu zgrupowaniu. Czołowi zawodnicy tej dyscypliny brali ostatnio udział m.in w zawodach Mistrzostw Polski Low-Kick, Pucharze Świata i przygotowują się aktualnie do lipcowych zawodów World Games w Stanach Zjednoczonych oraz Mistrzostw Europy, które rozgrywane będą w listopadzie br. we Włoszech.

Na zdjęciu złota medalistka Mistrzostw Świata, Ewa Pietrzykowska

Wśród zawodników, którzy odwiedzili Uniejów byli m.in.: złota medalistka Mistrzostw Świata, Ewa Pietrzykowska,  Bartosz Dobień – złoty medalista Mistrzostw Europy i Pucharu Świata oraz Barbara Nalepka, która kilka tygodni temu w Budapeszcie wywalczyła złoto podczas Pucharu Świata w low kicku.

Jak mówił Zbigniew Prych - trener Kadry Narodowej K-1 Senior, oprócz doświadczonych zawodników do Uniejowa przyjechali także młodzi zawodnicy, którzy wygrali swoje kategorie wiekowe i zostali Mistrzami Polski dostając się do Kadry Narodowej.

Adrian Kupaj z koszulką z podpisami Kadry Narodowej  K1 Senior w Kickboxingu.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%