Zamknij
REKLAMA

Ewa Pajor odwiedziła Uniejów i zawodników UAF [ZDJĘCIA]

09.26, 15.11.2022 . Aktualizacja: 12.30, 15.11.2022
Ewa Pajor podczas przerwy reprezentacyjnej odwiedziła młodych piłkarzy z Uniejowskiej Akademii Futbolu Pajor&Tarczyńska&Smolarek. Fot. Michał Kubacki
REKLAMA

Ewa Pajor podczas przerwy reprezentacyjnej odwiedziła młodych piłkarzy z Uniejowskiej Akademii Futbolu Pajor&Tarczyńska&Smolarek. Wczoraj najlepsza piłkarka pojawiła niespodziewanie na treningu młodszych grup piłkarskich.

Ewa Pajor odwiedziła Uniejów i zawodników UAF [ZDJĘCIA]

[FOTORELACJA]1457[/FOTORELACJA]

Ewa Pajor na co dzień gra w kobiecej Bundeslidze w drużynie VfL Wolfsburg. 11 listopada 2022 roku w składzie Reprezentacji Polski kobiet zagrała w meczu z Rumunią w Ostrowcu Świętokrzyskim. Polki pokonały Rumunki 6:0. Teraz najlepsza polska zawodniczka wraca do Niemiec, gdzie reprezentuje barwy VfL Wolfsburg, regularnie wpisując się na listę strzelców bramek.

Piłkarka podczas swojego pobytu w Polsce, przy okazji przerwy reprezentacyjnej odwiedziła młodych piłkarzy z Uniejowskiej Akademii Futbolu, której jest jedną z patronek.

Spontaniczne odwiedziny były okazją do porozmawiania z młodymi zawodnikami akademii, którzy z radością pozowali do zdjęć najlepszą polską piłkarką.


Pierwszy trener Ewy - Piotr Kozłowski wręczył jej przekazany przez burmistrza Uniejowa- Józefa Kaczmarka upominek z okazji dziesięciolecia uzdrowiska termalnego Uniejów. 


Na zdjęciu Ewa Pajor, Piotr Kozłowski i trener UAF - Bartosz Łuczak.

[ZT]6657[/ZT]

[ZT]6727[/ZT]

[ZT]6714[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%