Zamknij
REKLAMA

Samsung River Triathlon ponownie zawita do Uniejowa. Znamy terminy zawodów

16.27, 29.11.2022 . Aktualizacja: 12.18, 02.12.2022
REKLAMA

Zawody cyklu Samsung River Triathlon Series również w przyszłym roku zawitają do Uniejowa. Oprócz uzdrowiska termalnego gospodarzami sportowej imprezy będzie jeszcze pięć miast, przez które również płynie rzeka Warta. 29 listopada 2022 roku w Aparthotelu Termy Uniejów odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji cyklu i wręczenie podziękowań dla partnerów i sponsorów.

Samsung River Triathlon ponownie zawita do Uniejowa. Kiedy terminy zawodów ?

[FOTORELACJA]1468[/FOTORELACJA]

Pierwsza edycja cyklu Samsung River Triathlon Series - jedynego cyklu triathlonowego na rzece w naszym kraju, odbyła się w 2021 roku w w czterech miastach - Wronkach, Koninie, Kole oraz Uniejowie. W tym roku cykl gościło już sześć miast: na ziemi lubuskiej (Gorzów Wlkp.), w Wielkopolsce (Wronki, Konin, Koło, Międzychód) i na ziemi łódzkiej (Uniejów). 

Organizatorem SAMSUNG River Triathlon Series rozgrywanego na rzece Warcie jest Fundacja „Jeszcze więcej sportu” , która ogłosiła dzisiaj, że również w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja zawodów. Gospodarzami będą te same miasta co w roku 2022, a poniżej prezentujemy terminy zawodów:

Dzisiaj, tj. 29 listopada 2022 roku w Aparthotelu Termy Uniejów odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznego cyklu Samsung River Triathlon Series.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele miast goszczących imprezę, sponsorów oraz parterów wydarzenia. Spotkanie było okazją do wręczenia podziękowań oraz statuetek, które odebrali m.in. Mirosław Madajski - zastępca burmistrza Uniejowa, Rafał Litke - starosta międzychodzki, Mirosław Wieczór - burmistrz Wronek, Piotr Korytkowski - prezydent Konina, Witold Nowak - z-ca prezydenta Konina, Krzysztof Witkowski - burmistrz Koła.

Podziękowania odebrali również przedstawiciele sponsorów i firm wspierających zawody. 

Imprezę podsumowującą cykl poprowadzili: Bartek Roszak i Hubert Król. 

Głównym założeniem Samsung River Triathlon Series, jest to że  zawody są rozgrywane na dwóch najbardziej popularnych dystansach 1/8IM oraz 1/4IM. W tym roku w cyklu udział wzięło łącznie blisko 1600 zawodników i zawodniczek, z czego najwięcej w Uniejowie - 300 osób startując indywidualnie i 18 sztafet.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Podczas podsumowania cyklu wszyscy goście podpisali się na sześciu, specjalnych kalendarzach, które trafią do miast organizatorów przyszłorocznych zawodów triathlonowych. W styczniu zostaną one wystawione na lokalne licytacje WOŚP, podobnie jak w ubiegłym roku uczyniono z okolicznościowymi koszulkami.

[ANKIETA]26[/ANKIETA]

[ZT]6758[/ZT]

[ZT]6736[/ZT]

[ZT]6725[/ZT]

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%