Zamknij
REKLAMA

Aktywne Lato z Radiem Zet w niedzielę w Uniejowie

17:21, 19.06.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Aktywne Lato z Radiem ZET startuje. Pierwszym miastem, które odwiedzi już w niedzielę 23 czerwca będzie Uniejów. Zetka zagości na Termach Uniejów.

Radio ZET rusza w Polskę z wakacyjną trasą pełną przeróżnych aktywności dla całych rodzin. Odwiedzi łącznie 11 miast, a pierwszym przystankiem będzie uzdrowisko Uniejów, bo nie ma lepszego miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu! 

W Termach Uniejów zapraszamy Was do naszego radiowego miasteczka. W plenerowym studiu Radia ZET zobaczycie naszą pracę od kuchni i zdrowo zmęczycie się z instruktorką fitness, która pokaże jak przyjemnie i efektywnie ćwiczyć. Powiemy jak się wartościowo odżywiać, poczęstujemy Was zdrowymi koktajlami i wodą o wspaniałych właściwościach. Będzie dużo sportu! Piłka nożna, siatkówka i koszykówka. Wyłonimy króla strzelców i mistrza rzutu za trzy. Będą piłkarzyki, będą gry i konkursy dla całych rodzin. Przed nami też premiera nowej linii kosmetyków, wytwarzanych na bazie słynnej uniejowskiej wody termalnej. 


Między 9:00 a 15:00 gospodarzem mobilnego studia Radia ZET z Uniejowa będzie Agnieszka Kołodziejska. Poza tym na wszystkich, którzy odwiedza miasteczko Radia Zet czekają konkursy i niespodzianki.

 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

EwaEwa

0 0

Dzisiaj sie wybieramy przetestowwać nowe baseny :D 08:43, 20.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone