Zamknij
REKLAMA

Dobre Książki i Kawa w poniedziałek w Uniejowie. Gościem pisarka Agata Kołakowska

09:20, 20.09.2019 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie zaprasza na spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską, pisarką, dziennikarką, autorką  powieści obyczajowych. Spotkanie odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, czyli programu Dobre Książki i Kawa realizowanego przy współpracy z Instytutem Książki.

W ramach programu  w bibliotekach na terenie całej Polski odbyły się spotkania z takimi autorami jak Janusz L.Wiśniewski, Éric-Emmanuel Schmitt, czy Zeruya Shalev. Również przy uniejowskiej bibliotece działa Dyskusyjny Klub Książki, który skupia osoby lubiące czytać i rozmawiać o książkach. W ubiegłym roku Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie zaprosiła na spotkanie autorskie Hannę Cygler, tłumaczkę i pisarkę, autorkę takich książek jak:  "Tylko kochanka", „3 razy R”, czy ,,Czas zamknięty".

[ZT]1101[/ZT]

Kolejne spotkanie z cyklu „Dobre książki i kawa”, którego organizatorem jest Dyskusyjny Klub Książki, działający przy Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Uniejowie, odbędzie się w poniedziałek 23 września 2019,  godz. 17.00 w sali OSP Uniejów. Wstęp wolny.

Gościem będzie Agata Kołakowska -  pisarka oraz dziennikarka. Autorka ta ma na swoim koncie już kilkanaście znakomitych powieści obyczajowych, napisanych ze szczególnym przeznaczeniem dla kobiet, takich jak przykładowo „Niewypowiedziane słowa”, „Wszystko, co minęło”, a także „Kolejny rozdział”.
 

Agata Kołakowska swoją pierwszą powieść wydała 10 lat temu.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA