Zamknij
REKLAMA

Masz dużo zapału i pasji do tego, co robisz? Koniecznie przyjedź do Uniejowa i pokaż, co potrafisz!

15:00, 07.06.2021 | materiał partnera
REKLAMA

Uniejów to urocze miasteczko, które ciągle się rozwija i zmienia swoje oblicze. Miasto chce jednak nieco ożywić jego przestrzeń, sprawić, by stała się ona jeszcze bardziej wyjątkowa?

Ciekawa przestrzeń to przede wszystkim ciekawi ludzie. Z tego właśnie powodu Urząd Miasta w Uniejowie zaprasza  wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności i talenty artystyczne, np. na uniejowskim rynku.

Każdy z nas może mieć inne zainteresowania, a ich lista tak naprawdę nie ma końca. Dlatego nie ograniczamy się tylko do muzyków, wokalistów czy tancerzy? Każda umiejętność będzie odpowiednia, jeśli tylko towarzyszyć jej będzie charyzma, kreatywność i pasja.

A jeśli potrafisz dorzucić do tego odrobinę dobrego humoru, sporo uśmiechu i duuuużo pozytywnej energii, możesz być pewien, że to Ty jesteś tą osobą, na którą czekamy. Nieważne, czy występujesz solo, czy w duecie. Nawet jeśli tworzysz mały, kilkuosobowy zespół ? jesteśmy na tak!

Zabierz ze sobą wszystko to, co będzie Ci potrzebne podczas występu ? niezbędny sprzęt, wszelkie rekwizyty? Kiedy jednak uznasz, że bez naszej pomocy się nie obejdzie, wcześniej daj nam o tym znać. Sprawdzimy, czy jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Za swój pokaz przed zgromadzoną publicznością nie zaoferujemy Ci wynagrodzenia. Mamy jednak inną, także atrakcyjną nagrodę: nocleg w jednym z naszych obiektów na terenie Uniejowa wraz z wyżywieniem (śniadanie + obiadokolacja) oraz bezpłatne wejście na Termy Uniejów. Co ważne ? nie musisz przyjechać sam. Takie same warunki zapewnimy również Twojej osobie towarzyszącej lub jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią ? także Twojej najbliższej rodzinie (rodzice, rodzeństwo) - zachęca Uniejów.

Jeśli jesteś zainteresowany propozycją, odezwij się mailowo ([email protected] lub [email protected]). Opowiedz nam o swoim talencie, załącz zdjęcia przedstawiające Twoje występy, prześlij nagranie, w którym będziemy mogli zobaczyć Cię w akcji. Dodatkowe informacje : (63) 288 97 87 lub 288 97 53.

A.Ol.

[ZT]3953[/ZT]

 

(materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%