Zamknij
REKLAMA

Warsztaty dla uniejowskich tancerek

08:45, 14.10.2021 | M.K
Skomentuj Dziewczęta ćwiczące na co dzień w zespole Mażoretki Driady Uniejów będą miały szansę dokształcić się w innych stylach tańca dzięki zajęciom przeprowadzonym w ramach projektu "Staniemy na głowie, żeby nauczyć akrobatyki (i tańca)
REKLAMA

Dziewczęta ćwiczące na co dzień w zespole Mażoretki Driady Uniejów będą miały szansę dokształcić się w innych stylach tańca dzięki zajęciom przeprowadzonym w ramach projektu "Staniemy na głowie, żeby nauczyć akrobatyki (i tańca) - warsztaty dla uzdolnionych tanecznie dzieci z Uniejowa".

Stowarzyszenie Promocji Sportu Mażoretkowego „Driada” przeprowadzi warsztaty ze specjalistami z różnych dziedzin tańca. W ramach projektu przewidywane są 3 bloki zajęć: blok akrobatyczny, blok baletowy i blok z tańca współczesnego. Wiedza nabyta podczas warsztatów zostanie na koniec projektu zaprezentowana w postaci lokalnego koncertu.

Dzięki warsztatom uczestnicy będą mieli szansę zwiększyć zakresy ruchu, poprawić postawę i sprawność fizyczną. Nowe umiejętności mogą pomóc spełni marzenia dziewczyn o sukcesach na scenie.

Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%