Zamknij
REKLAMA

Polsko- Saksoński Teatr Tańca i Pieśni "MOST" zaprasza na otwartą próbę. Można dołączyć do zespołu

08:28, 12.05.2022 | .
Polsko-Saksoński Teatr Tańca i Pieśni MOST zaprezentował się premierowo 3 maja w Uniejowie i wykonał dwa tańce - powitalnego Poloneza oraz taniec pn. Wianki. Oprócz tancerzy z Uniejowa w zespole występują tancerze z Dolnego Śląska, Ziemi Łódzkiej, Wielkopolski, Pomorza Zachodniego oraz Górnej Łużycy z Landu Saksonia.
REKLAMA

W najbliższą sobotę i niedzielę 14-15 maja 2022 roku odbędą się otwarte próby Polsko- Saksońskiego TeatruTańca i Pieśni "MOST". Może na nie przyjść każdy, kto chciałby przyłączyć się do zespołu i rozwijać swoje taneczne pasje pod okiem doświadczonych choreografów.

Projekt ruszył w Uniejowie w październiku ubiegłego roku, a pierwszy publiczny występ Polsko- Saksońskiego Teatru Tańca i Pieśni "MOST" zaprezentowano 3 maja podczas uroczystości Święta Konstytucji 3 Maja.

Zajęcia z tancerzami prowadzi choreograf Stanisław Nowak-Tarnawa przyjeżdżający na zajęcia w Uniejowie specjalnie z Saksonii. Choreograf  z pięćdziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym i artystycznym współpracował m.in. z zespołami Śląsk i Mazowsze. 

[FOTORELACJA]1255[/FOTORELACJA]

W weekendowych próbach mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcieliby tańczyć, bez względu na wiek. Zajęcia odbędą się w weekend:

Sobota 10.30-13.30

Niedziela 10.30-13.30

Miejsce: Sala OSP w Uniejowie

[ZT]5653[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%