Zamknij
08:04, 08.11.2021

Trwają próby przed grudniowym koncertem „Piosenka świadkiem historii” - realizowanym przez Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni. W sobotę kolejny raz muzycy i młodzi wokaliści pracowali nad repertuarem, który usłyszymy na koncercie zagranym wspólnie z Krystyną Prońko.

Od początku września realizowany jest w Uniejowie projekt pt. „Piosenka świadkiem historii” w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego „Łódzkie na Plus” na 2021 rok. Realizatorem przedsięwzięcia jest Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni, które po raz kolejny zaprosiło do współpracy znanych artystów. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz