Fotorelacje z Uniejowa

Zamknij
15:48, 12.11.2022

Turniej spławikowy z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowało Koło Wędkarskie nr 16 w Uniejowie. Ostatnie w tym roku zawody rozgrywane przez uniejowskich wędkarzy zorganizowano2022 r. Puchar wygrał Zbigniew Kuglarz, który jednocześnie otrzymał nagrodę za największą rybę turnieju.

Ponad 40 osób rywalizowało w sobotnim turnieju spławikowym zorganizowanym z okazji Święta Niepodległości. Zawody wygrał Zbigniew Kuglarz, który złowił ryby o łącznej wadze 1,36 kg. Zwycięzca sobotnich zawodów jednocześnie otrzymał nagrodę za największą rybę złowioną podczas zawodów - trzydziestoczterocentymetrowego lina.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zawodnicy Widzewa poprowadzili lekcję WF
zobacz fotorelację
Pamiętają o Ofiarach Zbrodni Katyńskiej
zobacz fotorelację
Turniej wędkarski Wiosna 2026
zobacz fotorelację
Warsztaty genealogiczne zorganizowano w Uniejowie
zobacz fotorelację
21. Pow wow w Uniejowie
zobacz fotorelację
Motoświęconka w Uniejowie
zobacz fotorelację
Wielkanoc 2026. Tak wyglądają Groby Pańskie
zobacz fotorelację
I Marsz Świadomości i Akceptacji Autyzmu
zobacz fotorelację
Dzień bez plecaka w Uniejowie
zobacz fotorelację
Driady. Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu uniejow.net.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz