Fotorelacje z Uniejowa

Zamknij
07:17, 04.09.2023

FEEL, Kombii i Papa D. wystąpili w Uniejowie podczas koncertów organizowanych w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Drobiu. 

W Uniejowie odbył się w weekend 2-3 września 2023 r. Ogólnopolski Festiwal Drobiu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Innowatorów Wsi. Podczas plenerowej imprezy, która zorganizowana była na terenie przy Termach Uniejów w niedzielne popołudnie wystąpili: FEEL, Kombii i Paweł Stasiak z Papa D.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zawodnicy Widzewa poprowadzili lekcję WF
zobacz fotorelację
Pamiętają o Ofiarach Zbrodni Katyńskiej
zobacz fotorelację
Turniej wędkarski Wiosna 2026
zobacz fotorelację
Warsztaty genealogiczne zorganizowano w Uniejowie
zobacz fotorelację
21. Pow wow w Uniejowie
zobacz fotorelację
Motoświęconka w Uniejowie
zobacz fotorelację
Wielkanoc 2026. Tak wyglądają Groby Pańskie
zobacz fotorelację
I Marsz Świadomości i Akceptacji Autyzmu
zobacz fotorelację
Dzień bez plecaka w Uniejowie
zobacz fotorelację
Driady. Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu uniejow.net.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz