Zamknij
REKLAMA

SKO Wielenin funduje meble przedszkolakom

08:52, 13.12.2021 | .
SKO Wielenin funduje meble przedszkolakomzdjęcie SP Wielenin.
REKLAMA

W roku szkolnym 2021/2022 w SP Wielenin został otwarty nowy oddział przedszkolny dla dzieci 3 i 4-letnich. Aby najmłodsi nie czuli się przytłoczeni nowym otoczeniem i szybko przystosowali się do nowego miejsca, jako prezent powitalny, SKO Wielenin z wygranych w konkursach funduszy postanowiło ufundować najmłodszym meble do przedszkola.

Chcemy, aby nowoprzybyli uczniowie naszej placówki czuli się tutaj komfortowo i wiedzieli, że SKO jest gotowe im pomóc. Co więcej, mamy nadzieję, że zachęci to w przyszłości naszych nowych, młodych przyjaciół do uczestnictwa w naszej inicjatywie, czyli Szkolnej Kasie Oszczędności. Cieszymy się, że z roku na rok jesteśmy coraz bardziej popularni wśród naszych podopiecznych, co potwierdzamy naszymi osiągnięciami na polu szkolnym i pozaszkolnym -mówią opiekunki SKO ze Szkoły Podstawowej w Wieleninie.

Dzieci otrzymały kolorowe meble, które z pewnością przysłużą się im w adaptacji do szkolnej rzeczywistości, która wcale nie musi być szara i nudna, a może być barwna i wesoła.

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%