Zamknij
REKLAMA

W Wilamowie zorganizowano Dzień Rodzinki [FOTO]

09:06, 13.06.2022 | .
REKLAMA

W słoneczne, sobotnie popołudnie 11 czerwca 2022 r. przy Szkole Podstawowej w Wilamowie zorganizowany został piknik integracyjny – Dzień Rodzinki.

Spotkanie rozpoczęły występy dzieci z obu oddziałów przedszkolnych. Później swoje talenty zaprezentowali uczniowie klas I-III.
 

[FOTORELACJA]1367[/FOTORELACJA]

Podczas pikniku chętni mogli spróbować swych sił na torze sensorycznym przygotowanym przez Klaudię i Tomasza Popiel z Fundacji „Pomerdało mi się”, a na miłośników tańca czekały zajęcia Zumby prowadzone przez instruktorkę Ilonę Jewczak-Skórkę.


Ci, którzy chcieli w ten wyjątkowy dzień poszaleć z własnym wyglądem, mogli zapleść sobie warkoczyki lub pomalować włosy kolorowymi sprayami.

Wiele radości najmłodszym dzieciom dostarczył rozstawiony na boisku dmuchany plac zabaw. Duża zjeżdżalnia, tor przeszkód i basen z rowerkami-łódkami były stale okupowane nie tylko przez maluchy.

Stoły uginały się od ciast, kolorowych galaretek i słodkich deserów przygotowanych przez rodziców, a panie z KGW Wilamów częstowały wszystkich goframi i watą cukrową.

Zdjęcia SP w Wilamowie.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%