Zamknij
REKLAMA

Zaczął się Dzień Dziecka w Uniejowie. Zobacz atrakcje na Termach

17:50, 20.05.2019 | M.K
Skomentuj

Od 31 maja do 2 czerwca w Uniejowie zaplanowano szereg atrakcji dla najmłodszych z okazji ich święta. Przez trzy dni na uniejowskich basenach będzie można spróbować nurkowania na rafie koralowej.

Dzień Dziecka w Termach Uniejów to trzy dni atrakcji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. W piątek 31 maja w godz. 13-19 na Termach i w ich otoczeniu powstała specjalna strefa animacji Radia Zet, gdzie znajdzie się karaoke, strefa bajkowych postaci, koło fortuny i wiele innych atrakcji. Na najmłodszych czekają konkursy, strefa MAMBY oraz specjalna fotobudka.

1 czerwca (Dzień Dziecka) specjalne zniżki dla dzieci, będą obowiazywały w kompleksie basenowym oraz Termalnym Parku Linowym. Od 31 maja do 2 czerwca w otoczeniu kompleksu basenowego powstanie specjalna strefa dmuchańców, a na basenie (w godz.11-17) będzie można nurkować na rafie koralowej.

Nurkowanie pod okiem instruktorów to atrakcja nie tylko dla dzieci. Może z niej skorzystać każdy kto chce spróbować nurkowania w profesjonalnym sprzęcie i ma ukończone 8 rok życia. Z atrakcji będą mogli skorzystać także dorośli.


Szczegóły na plakacie:

 

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%