Zamknij
REKLAMA

Chcesz zrobić prawo jazdy w Uniejowie? Wkrótce rusza kurs

16.09, 18.10.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10.41, 09.11.2022
Już 24 listopada 2022 r. o godz. 16.00 w Uniejowie rozpoczyna się kolejny kurs organizowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców PRYMUS, który może się poszczycić bardzo wysoką zdawalnością swoich kursantów oraz nagrodą Orły Nauki Jazdy.

Zastanawiasz się nad kursem na prawo jazdy? Już 24 listopada 2022 r. o godz. 16.00 w Uniejowie rozpoczyna się kolejny kurs organizowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców PRYMUS, który może się poszczycić bardzo wysoką zdawalnością swoich kursantów oraz nagrodą Orły Nauki Jazdy.

Kursy na prawo jazdy w Uniejowie, własny plac  manewrowy i instruktorzy z uprawnieniami egzaminatora

Jeśli szukasz szkoły nauki jazdy, w której podstawą jest profesjonalne bezstresowe nauczanie pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów to znakomitym wyborem będzie Ośrodek Szkolenia Kierowców PRYMUS z Łęczycy.
Ośrodek swoich kursantów szkoli na takich samych pojazdach, na jakich odbywają się egzaminy w Sieradzu. Dodatkowo szkoła zapewnia materiały dydaktyczne gratis. Właściciel szkoły jazdy, a zarazem główny instruktor posiada także uprawnienia egzaminatora na prawo jazdy.



Ośrodek Szkolenia Kierowców PRYMUS może się pochwalić jedną z najlepszych zdawalności w powiecie poddębickim i łęczyckim, co zawdzięcza m.in. temu, że maksymalną ilość godzin wyjeżdża się z kursantami w miastach egzaminacyjnych. W Sieradzu posiada on pełnowymiarowy plac manewrowy, co umożliwia kursantom przypomnienie manewrów tuż przed egzaminem.


Szkoła jazdy PRYMUS jest również laureatem I miejsca w powiecie łęczyckim, w zestawieniu Orły Nauki Jazdy 2018 i 2019, które powstaje na podstawie opinii klientów. 
Na rynku ośrodek działa już od 2007 roku i wyszkolił w tym czasie wielu kierowców. Ośrodek Szkolenia Kierowców PRYMUS szkoli także na kat: B+E, co pozwala na jazdę z lawetą ,przyczepą kempingową czy chociażby ciągnikiem rolniczym z przyczepami oraz kat. C i C+E (samochody ciężarowe z przyczepami)



Prawo jazdy dla każdego?
 

,,Prowadzić można się nauczyć w każdym wieku. Trzeba jednak pamiętać, że im starsza osoba, tym wolniejszy refleks i wolniejsze przyswajanie. Badania udowodniły, że powinno się jeździć minimum tyle godzin ile się ma lat'' – mówi instruktor OSK Prymus.

Rozpoczęcie kursu w Uniejowie już 24 listopada 2022 roku o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej w Uniejowie (ul. Kościelnicka 26-28).
Więcej informacji na temat kursów można uzyskać pod nr. tel: 691-781-931.

 

 

 

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%