Zamknij
REKLAMA

Uniejów. Idealny pomysł na prezent? Kup Voucher do tego gabinetu

08.49, 30.11.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10.31, 19.12.2022

Boli kręgosłup bądź stawy? Nie zwlekaj ! Udaj się do gabinetu fizjoterapii "MagNat" Bogumiła 29 w Uniejowie, który dysponuje także voucherami podarunkowymi dla bliskich ! Martwi cię zdrowie bliskiej osoby? Odczuwa ból ? Dyskomfort kręgosłupa ? Leki i maści dają słaby efekt ? Spraw miły drobny gest, bo zdrowie jest najważniejsze.

Zmagasz się z Rwą Kulszową? Zapewne każdy o tym słyszał, ale nie każdy miał. Wbrew temu co się mówi, wcale nie jest to dolegliwość dotykająca tylko starsze osoby oraz nie zawsze ból w dolnym odcinku kręgosłupa jest od razu rwą kulszową.

Objawy rwy kulszowej to przede wszystkim ból kręgosłupa lędźwiowego promieniujący do pośladka . Atak rwy kulszowej objawia się silnym, rwącym i przeszywającym bólem! Masz z tym problem? Umów się do MagNatu! Gab Fizjoterapii dysponuje także voucherami podarunkowymi dla twoich bliskich !

Martwi Cię zdrowie bliskiej osoby? Odczuwa ból ? Dyskomfort kręgosłupa ? Leki i maści dają słaby efekt ? Spraw miły, drobny gest z okazji świąt, urodzin lub imienin. ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE !

Gabinet Magnat Uniejów. Czym się jeszcze zajmujemy?

 Przewlekłe / ostre bóle kręgosłupa

- Bóle napięciowe / przeciążeniowe

- Stany pourazowe

- Łokieć tenisisty / golfisty

- Zamrożony bark

- Problemy bólowe kolana / biodra

- Cieśń nadgarstka

Wszystkich zainteresowanych Salon Magnat Magdalena Musiał zaprasza od poniedziałku do soboty na ul. Bogumiła 29 w Uniejowie (wejście obok sklepu z farbami) . Kontakt telefoniczny pod numerem tel.726 100 152

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%