Zamknij
REKLAMA

Nowy hotel w Uniejowie poszukuje pracowników! Ruszyła rekrutacja

08:10, 07.01.2022 | .
Nowy hotel w Uniejowie poszukuje pracowników! Ruszyła rekrutacja

Już wkrótce otwarty zostanie nowy hotel - Pałac Uniejów. Właściciele nowego hotelu w Uniejowie rozpoczęli właśnie rekrutację pracowników. Kogo poszukują?

Zobacz oferty pracy w Hotelu Pałac Uniejów

Pałac Uniejów swoją działalność rozpocznie w 2022 roku, ale już od października minionego roku można było składać rezerwacje na organizację imprez okolicznościowych. Sala Bankietowa Pałacu pomieści uroczystości do 140 osób, hotel dysponuje 25-pokojami (56 miejscami noclegowymi) oraz salą konferencyjną do 50 osób.

Pałac Uniejów poszukuje pracowników. Jakie oferty pracy?

Właściciele hotelu Pałac Uniejów rozpoczęli rekrutację pracowników do nowego obiektu. Poszukiwani są: manager hotelu, recepcjoniści, kelnerzy, pokojowe. Wszyscy zainteresowani którzy chcieliby aplikować mogą przesłać cv na adres e-mailowy: [email protected]–uniejow.pl Lub zadzwonić pod numer telefonu 697 087 993.

 

 

[ZT]4562[/ZT]

Pałac Uniejów to nie tylko hotel, ale również przepiękny ogród z dostępem do bulwarów oraz rzeki Warty. To wyjątkowe miejsce, jedyne w swoim rodzaju, które zostało stworzone dla gości ceniących sobie kameralność, spokój i wyjątkową atmosferę. Jest połączeniem komfortu, stylu i znakomitego położenia w uzdrowisku Uniejów.

Pałac w Uniejowie oferuje salę bankietową, sale konferencyjne, 25 pokoi hotelowych, ale również wyjątkowe zewnętrzne SPA oraz namiot zewnętrzny. Jest idealnym miejscem, gdzie mogą być organizowane jubileusze, imprezy i spotkania. Przyjęcia, których organizację zaplanowano już na 2022 rok będą organizowane w sali bankietowej lub w wyjątkowym ogrodzie z namiotem zewnętrznym. To właśnie pałacowy ogród w okresie letnim może być wyjątkowym miejscem zaślubin czy imprez plenerowych.

[ZT]4985[/ZT]

 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%