Zamknij
REKLAMA

Wielkie otwarcie Pałacu Uniejów i wyjątkowa oferta dla gości

11:34, 08.06.2022 | .
Już 16 czerwca wielkie otwarcie Pałacu Uniejów.

Na ten moment czekało wiele osób. W dniu 16 czerwca 2022 roku otwarty zostanie Pałac Uniejów – przepiękny obiekt z ogrodem na skarpie, z bezpośrednim wyjściem na bulwary prowadzące do uniejowskich term.

Wielkie otwarcie Pałacu Uniejów

Już 16 czerwca wielkie otwarcie Pałacu Uniejów. Z tej okazji właściciele przygotowali wyjątkową ofertę - Pakiet Czerwcowy, który obejmuje termin 16-19 czerwca 2022 i zawiera:

- 3 noclegi (4 dni)
- Kolację grillową
- Śniadania w formie bufetu szwedzkiego
- Parking (50 m od hotelu)
- Wstęp do ogrodowej strefy wellness (balia z jacuzzi, sucha sauna, beczka z zimną wodą do schładzania)
- klimatyzowane pokoje z Wifi


Pałac Uniejów to nowy, wyjątkowy obiekt hotelowy na mapie Uniejowa. Wyróżnia go doskonała lokalizacja, luksus i bajeczny ogród ze strefą Wellness.

[FOTORELACJA]1362[/FOTORELACJA]

Dodatkowo na gości czekać będzie wiele niespodzianek i atrakcji, które na pewno urozmaicą pobyt. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 536-838-878 oraz mailowo [email protected] Również tam otrzymać można więcej informacji dotyczących pakietu oraz całej oferty obiektu.

Dla osób, które dokonają rezerwacji do 12 czerwca 2022 r., przygotowany zostanie wyjątkowy prezent – niespodzianka.

 

 Pałac Uniejów. Nowy hotel i miejsce spotkań


Obiekt posiada 25 pokoi (8 kategorii), restaurację, dużą salę bankietową (do 130 osób) oraz sale konferencyjne (do 90 osób). W zapierającym dech w piersiach ogrodzie znajduje się duża altana i chata grillowa, miejsce na ognisko, bar, gdzie serwowane będą napoje i alkohole, balie z jacuzzi, sucha sauna, beczka z zimną wodą oraz leżaki.


Widok na Termy Uniejów z balkonu Pałacu Uniejów.
Termy Uniejów zlokalizowane są w odległości 5 minut spacerem wzdłuż rzeki Warty.

Z uwagi na kameralność obiektu właściciele nastawieni są na rodzinną atmosferę oraz aktywny wypoczynek swoich gości.

Niewątpliwym atutem hotelu jest miła obsługa oraz pyszne jedzenie. Podczas imprez okolicznościowych króluje kuchnia domowa, natomiast w hotelowej restauracji goście będą mogli spróbować bardziej wyszukanych dań starannie przyrządzonych przez Szefa Kuchni.

Właściciele oraz personel serdecznie zapraszają do dokonywania rezerwacji telefonicznie i mailowo. Wkrótce otwarta zostanie sprzedaż przez stronę internetową www.palac-uniejow.pl oraz booking.com

[ZT]4562[/ZT]

[ZT]5825[/ZT]

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%