Zamknij
REKLAMA

Kolekcja jesienna już w sklepie 4F w Uniejowie. Teraz 15 procent rabatu na cały asortyment

13.24, 17.09.2022 Materiał promocyjny

Salon znanej polskiej marki sportowej 4F w Uniejowie kusi kolekcją jesienną. Sklep oferuje teraz 15 procentowy rabat na cały asortyment. W nowej kolekcji jesiennej pojawiły się już m.in. modne kurtki, bluzy oraz spodnie.

 

Kolekcja jesienna już w sklepie 4F w Uniejowie. Teraz 15 procent rabatu na cały asortyment

4F to polska marka odzieży i akcesoriów sportowych, która współpracuje m.in. z Robertem Lewandowskim, Anną Lewandowską, a także Polskim Komitetem Olimpijskim. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży odzieży sportowej i akcesoriów dla amatorów i zawodowych sportowców. 

W sklepie 4F, który działa w Uniejowie od sierpnia na ulicy Zamkowej, na przeciwko wejścia na Termy Uniejów możemy zrobić zakupy 7 dni w tygodniu. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, a w weekendy w godz. 10-20.

W salonie 4F w Uniejowie znajdziemy m.in. koszulki, dresy, plecaki, bluzy, kurtki. W asortymencie znajdują się także akcesoria sportowe, profesjonalna odzież sportowa, ale także kolekcje dla dzieci. Asortyment sklepu jest regularnie uzupełniany, a na klientów czekają atrakcyjne promocje.

Obecnie obowiązuje promocja 15 % rabatu na cały asortyment, również na nową kolekcję jesienną, która już dostępna jest w Uniejowie. W nowej kolekcji jesiennej pojawiły się m.in. modne kurtki, bluzy oraz spodnie.

 

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%