Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:54, 16.07.2021
Rehabilitacja oraz zabiegi fizjoterapeutyczne są szczególnie ważne po urazach, takich jak złamania kości czy nadwyrężenia mięśni i stawów, a także po przebytych chorobach, np. udarach. Szybka rehabilitacja przynosi najlepsze efekty.
00:00, 15.07.2021
Nikogo już nie dziwi obecność oczyszczacza w domu, biurze, przedszkolu czy przychodni. Badania wielokrotnie potwierdzają skuteczność oczyszczaczy w walce z zanieczyszczeniem powietrza. Jednak takie urządzenia najczęściej są duże i trudno wyobrazić sobie je w wersji „mobilnej”. Tymczasem wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, coraz więcej producentów ma w swojej ofercie oczyszczacze powietrza do samochodu.
11:44, 14.07.2021
Serwis Zdrowie Polskiej Agencji Prasowej zaprasza na cykl trzech webcastów, podczas których zaproszeni eksperci przybliżą najważniejsze kwestie związane z powstawaniem zakrzepów i zatorów, zarówno w kontekście powikłań po przebytej chorobie COVID-19, jak i w innych jednostkach chorobowych.
10:19, 13.07.2021
W drugiej odsłonie akcji „Pomysłobranie” organizowanej przez Narodowe Centrum Kultury poszukiwane są inspiracje do ciekawych i nieszablonowych działań edukacyjnych dotyczących patriotyzmu, którego nośnikiem jest sztuka. W akcji mogą wziąć udział edukatorzy, animatorzy, nauczyciele, liderzy grup, freelancerzy oraz osoby działające społecznie, zainteresowane rozwojem w dziedzinie edukacji patriotycznej, w tym szczególnie studenci uczelni artystycznych, harcerze i młodzież ze szkół ponadpodstawowych o profilu plastycznym.
10:11, 13.07.2021
Zaledwie 18 proc. polskich kierowców miało okazję choć raz jeździć samochodem elektrycznym - wynika z badań Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych. Aby przekonać niezdecydowanych, Arval Service Lease Polska wprowadza m.in. możliwość próbnego najmu pojazdów elektrycznych. Usługa Try & Love it to jeden z elementów Arval GO ELECTRIC, nowego zestawu rozwiązań, które mają ułatwić firmom przejście na pojazdy zeroemisyjne we flotach.
11:25, 07.07.2021
Od bieżącego sezonu polski przewoźnik oferuje wirtualnego doradcę turystycznego, który umożliwia podróżnym sprawdzenie aktualizowanych co godzinę informacji na temat restrykcji wjazdowych do danego kraju. Przygotowane we współpracy z firmą Sherpa i dostępne na stronie LOT.com narzędzie zawiera również linki do wymaganych formularzy i deklaracji, w tym zdrowotnych.
00:00, 09.06.2021
Skóra twarzy wraz z wiekiem wiotczeje oraz traci nawilżenie i estetyczny wygląd. By zredukować oznaki starzenia się oraz pobudzić procesy regeneracyjne skóry wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług salonów urody i gabinetów medycyny estetycznej. Wykonywane tam zabiegi wykorzystują różnorodne metody i substancje. Jedne z najpopularniejszych rozwiązań ostatnich lat są zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego nieusieciowanego. Czym jest ta substancja i gdzie się ją wykorzystuje?
00:00, 09.06.2021
Drzemka przez jednych jest postrzegana jako strata czasu, a przez drugich jako potrzebny zastrzyk energii. Niemniej wiele osób korzysta z jej dobroczynnego wpływu na organizm, a w szczególności, gdy cierpią na bezsenność lub chodzą późno spać i wcześnie wstają. Drzemka jest idealnym rozwiązaniem, aby naładować baterie przed kolejnymi ciężkimi godzinami dnia. Jakie jeszcze ma zalety? Ile powinna trwać drzemka? Jak drzemać efektywnie?
00:00, 09.06.2021
Mikromieszkania zaczynają cieszyć się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród inwestorów, jak i wynajmujących. Ten typ lokali jest swoistą odpowiedzią na pojawiające się na rynku nieruchomości trendy i nowe wyzwania. Czym są mikroapartamenty oraz czy inwestycja w nie może się opłacić?
00:00, 08.06.2021
Jeśli zależy Ci na znalezieniu luksusowego zegarka, z grupy premium, który będzie pięknie się prezentował na nadgarstku, a do tego można zobaczyć go także u innego właściciela na czerwonym dywanie, to koniecznie zobacz modele od marki Longines. To przepięknie wykonane gadżety, z wyjątkową precyzją, który nigdy nie wychodzą z mody. Do tego zakłada go nawet znana aktorka, sama Kate Winslet!
11:10, 04.06.2021
Wirtualna wyprawa do podziemnej kopalni oraz hut miedzi, multimedia, gry, ciekawostki i inne atrakcje - KGHM Polska Miedź S.A świętuje 60-lecie, zapraszając na mobilną wystawę o przeszłości i przyszłości wydobycia i przeróbki miedzi. W czerwcu w Polskę wyruszy specjalnie przygotowany tir z multimedialną ekspozycją, którego trasę będzie można śledzić na kanałach społecznościowych KGHM oraz w lokalnych i ogólnopolskich mediach.
10:53, 04.06.2021
11 czerwca rusza kolejna edycja konkursu #FakeHunter Challenge. Tym razem uczestnicy będą wyłapywać w sieci i zgłaszać fake newsy dotyczące telekomunikacji oraz energetyki. W rywalizacji może wziąć udział każdy, kto się zarejestruje. Konkurs potrwa do 13 czerwca.
10:39, 04.06.2021
Minął rok od uruchomienia Asystenta głosowego w aplikacji mobilnej PKO Banku Polskiego. Przy jego pomocy, używając mówionych poleceń, można m.in. zrobić przelew zwykły do zdefiniowanego odbiorcy lub na numer konta oraz przelew na telefon, a także sprawdzić stan środków na rachunku. Funkcji i możliwości Asystenta będzie stopniowo przybywać.
10:10, 04.06.2021
Dzień Dziecka to szczególne święto najmłodszych, które zawsze powinno być pełne radości. Z tej okazji „Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb” zrealizowała akcję dla chorych i potrzebujących dzieci. Do blisko 40 placówek pomocowych w całym kraju trafiły książki ,,Lewiatanki - Przyjaciele z sąsiedztwa’’, puzzle oraz kolorowanki.
11:06, 01.06.2021
Do 30 czerwca Polska Agencja Prasowa czeka na prace uczniów pokazujące, dlaczego Unia Europejska jest ważna dla Polski. Na zwycięzców konkursu „Moja ulica leży w Europie” czekają nagrody pieniężne.
REKLAMA