Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:08, 05.08.2020
Lipiec i sierpień to tradycyjnie miesiące letniego odpoczynku. Warto jednak poświęcić o tej porze nieco czasu na przydomowe porządki oraz prace pielęgnacyjne. Dzięki temu będziesz cieszyć się zadbanym ogrodem, tarasem, czy podjazdem także poza ciepłym sezonem. Dodatkowo, zabezpieczysz przestrzeń wokół domu przed jesienno - zimowymi temperaturami i opadami. Oto prace, o których należy pamiętać latem.
2
12:39, 03.08.2020
Siecportali.pl walczy o milion złotych dla Kacperka! Czasu jest coraz mniej!
00:01, 29.07.2020
Pszczoły produkują nie tylko pyszny miód, ale także pyłek kwiatowy, pierzgę czy propolis. Są to jedne z najskuteczniejszych naturalnych produktów, które wspierają odporność organizmu oraz wspomagają leczenie wielu chorób. Poznajmy je!
11:22, 22.07.2020
Rankingi są obecnie najbardziej popularnym narzędziem do wyszukiwania usługodawców wśród Internautów. Dzięki takim rozwiązaniom, potencjalni klienci w krótkim czasie wybiorą fryzjera w Sosnowcu lub Krakowie. Z kolei przedsiębiorcy zyskują świetną okazję do prezentacji jakości oferowanych usług.
00:01, 22.07.2020
Wystarczy jedna chwila, aby obsiadła nas plaga komarów. Niestety takie ?spotkanie? kończy się zawsze bardzo nieprzyjemnie, bo pogryzienia tych owadów są wyjątkowo bolesne.
14:58, 20.07.2020
Dzisiejsza moda zostawia nam wiele przestrzeni, dzięki której możemy samemu odnaleźć idealne dla siebie rozwiązanie. Ważne jest tylko to, żebyśmy nie ograniczali się tylko do tego, co widzimy na wybiegach znanych projektantów, ale również własnymi upodobaniami. Dzięki temu możemy sami tworzyć modę i swój styl, a niektóre rozwiązania technologiczne na pewno nam w tym pomogą.
10:11, 17.07.2020
Szybkie tempo dużych miast coraz więcej prowadzi do tego, że wiele kobiet traci pragnienie bycia kobiecą. Jednak wciąż natura przypomina, kim i jakimi jesteśmy. Stąd pytanie: jak zademonstrować emocjonalność, kobiecość, lekkość i delikatność, a przy tym czuć się pewnie i komfortowo? Za pomocą dobrze skomponowanej garderoby możesz prosto wyrazić naturalne cechy charakteru. A możliwość łączenia różnych rzeczy między sobą latem tylko pomaga w rozwiązaniu tego problemu.
10:09, 17.07.2020
Patron nagłej śmierci, adresat modlitw związanych ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami, chorobami i kataklizmami. Opiekun Ameryki, Wilna, miast położonych nad rzekami i mostów, farbiarzy, flisaków, grodów oraz siedzib ludzkich, introligatorów, marynarzy, modniarek, młodzieży chrześcijańskiej, pielgrzymów, podróżników, poszukiwaczy skarbów i żeglarzy, tragarzy, turystów, jednak współcześnie czczony jest jako orędownik kierowców, ruchu i komunikacji. Liturgicznie wspominany jest 25 lipca, kiedy poświęcane są pojazdy mechaniczne.
00:01, 15.07.2020
Czy wieś to tylko sielankowy krajobraz, czy może wyłącznie ciężka praca? Jak pasję połączyć z opłacalnym biznesem? Kamera portalu KalendarzRolnikow.pl odwiedza gospodarstwa w całej Polsce i pokazuje codzienne życie rolników, ich pracę oraz drogę do sukcesu. Musicie to zobaczyć!
14:24, 13.07.2020
Odpowiednie zarządzanie budżetem domowym to istotny element życia. Dzięki temu możemy lepiej kontrolować własne finanse. To ważne również wtedy, gdy planujemy zaciągnąć pożyczkę. Analiza domowego budżetu ułatwia podjęcie decyzji o jej wysokości, okresie jej spłaty i zmniejsza ryzyko utraty płynności finansowej czasie spłacania zadłużenia.
07:42, 10.07.2020
Jeśli Twoje spodnie posiadają szlufki, powinieneś nosić do nich pasek. Jaki jednak pasek do konkretnych spodni wybrać? Jak zestawić pasek z pozostałymi męskimi dodatkami? Okazuje się, że panowie miewają w tym zakresie wątpliwości i czasem rezygnują z paska, co zwłaszcza w przypadku eleganckich stylizacji jest błędem. Jakie inne stylizacyjne wpadki najczęściej się nam przytrafiają?
00:01, 08.07.2020
Owoce jagodowe to prawdziwy dar lata. Są lekkie, pyszne i mają wiele cennych właściwości. Czy wiecie, że szczególnie korzystne są np. dla naszych oczu czy zdrowia jamy ustnej? A to nie wszystko. Poznajcie wyjątkowe działanie owoców jagodowych.
08:33, 04.07.2020
Doświadczeni gracze mają różne sposoby na to jak choć trochę zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej w nierównym starciu z bukmacherami. Jednym z nich jest wyszukiwanie błędów.
10:37, 01.07.2020
Młody, zielony jęczmień, czy to w wersji sproszkowanej czy w formie gotowego soku do picia, bije ostatnio rekordy popularności. To suplement uwielbiany przez zwolenników zdrowego stylu życia. Sprawdźmy, na czym polega jego fenomen i czy rzeczywiście warto go spożywać?
12:48, 25.06.2020
Wybór odpowiedniej kołdry nastręcza często wielu trudności. Półki sklepowe uginają się od szerokiego asortymentu, ale nie zawsze wiadomo, jaka kołdra będzie najlepszym wyborem. Kołdra 200x200 to rozmiar najbardziej popularny i uniwersalny na dwuosobowe łóżko. Zimą ma zapewnić ciepło, a latem dobrą cyrkulację powietrza, powinna być miękka, lekka i miła w dotyku. Przed zakupem warto poznać podstawowe rodzaje i parametry poszczególnych modeli.
REKLAMA