Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:55, 13.01.2022
Ból kręgosłupa lędźwiowego to powszechna dolegliwość, która coraz częściej dotyka nie tylko osoby starsze, ale także młodych. Dolegliwości bólowe okolic lędźwiowych mogą być wynikiem uszkodzeń, przeciążeń lub zmian zwyrodnieniowych. Salon masażu i rehabilitacji Magnat w Uniejowie masażu oferuje masaże lecznicze, relaksacyjne, czy profesjonalne ch zabiegów na twarz oraz ciało.
09:27, 13.01.2022
Przez trzy kolejne lata PKO Bank Polski będzie prowadził rachunki bankowe Wrocławia, a przez cztery Poznania. To już kolejni kontrahenci banku z obszaru samorządu terytorialnego. W ostatnim czasie bank podpisał umowę na kontynuację kompleksowej obsługi budżetu Województwa Mazowieckiego. Obecnie PKO BP zapewnia obsługę budżetów siedmiu województw i dziewięciu miast wojewódzkich - w sumie ok. 280 jednostek.
08:50, 13.01.2022
20 grudnia 2021 roku Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi rozpoczął przyjmowanie wniosków w ramach naboru do nowego konkursu. Na dotacje będą mogły liczyć projekty świadczące usługi społeczne i zdrowotne na rzecz osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.
12:36, 12.01.2022
Na to pytanie znajdziecie odpowiedź już 13 stycznia podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego.
17:00, 10.01.2022
Kto z nas nie chce zatrzymać oznak upływającego czasu? Z wiekiem nasza skóra traci na jędrności i sprężystości, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Włosy zaczynają wypadać, paznokcie stają się kruche i łamliwe. Ciało nie jest już takie sprawne jak wcześniej. Doskwierają nam bóle, ograniczenia ruchomości i problemy z układem kostno-stawowym.  Wiemy, jak temu zaradzić.
08:10, 07.01.2022
Już wkrótce otwarty zostanie nowy hotel - Pałac Uniejów. Właściciele nowego hotelu w Uniejowie rozpoczęli właśnie rekrutację pracowników. Kogo poszukują?
12:23, 31.12.2021
Od wielu lat w Polsce coraz chętniej przez inwestorów wybierana jest nowoczesna wersja pokrycia dachowego z blachy – praktyczna i estetyczna blachodachówka panelowa. Jej mały ciężar, niewielkie rozmiary i zdolność do naśladowania innego rodzaju pokryć, a także technologie przedłużające żywotność blachodachówki sprawiły, że jej zalety dostrzegają zarówno wykonawcy, jak i klienci końcowi. Co sprawia, że blachodachówka panelowa stała się tak modna?
10:06, 24.12.2021
Drukarka to sprzęt bardzo przydatny zarówno w biurze, jak i w domowym zaciszu. To sprzęty coraz lepsze w swoich możliwościach, dlatego nadają się nie tylko do drukowania dokumentów, ale również zdjęć. Z tego artykułu dowiesz się, jaką drukarkę do zdjęć wybrać, aby odbitki zdjęć nie różniły się pod względem jakości od tych drukowanych w specjalnych punktach fotograficznych.
15:27, 23.12.2021
Rany pooperacyjne i czas ich gojenia to dla wielu osób trudny temat, ponieważ nie wszyscy są z nim tak zaznajomieni, jak powinni. Czas gojenia może być zróżnicowany i zależy on od wielu czynników, między innymi od rodzaju samej rany, liczby założonych szwów czy nawet sposobu jej pielęgnacji. Niektórzy, wychodząc z zabiegu, nie dostają wskazówek, jak doglądać ran pooperacyjnych, by dobrze się goiły i nie wiedzą, kiedy przyjść na zdjęcie szwów. W tym artykule znajdziecie odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania.
15:25, 23.12.2021
Panowie! Pomady do włosów i olejki do brody to nie jedyne kosmetyki, które powinny znaleźć się w waszych kosmetyczkach. Puder do włosów męskich to bez wątpienia prawdziwy game changer! Doskonale poradzi sobie z nawet najbardziej problematycznymi kosmykami, a codzienna stylizacja męskiej fryzury zejdzie na dalszy plan. Jaki puder do włosów wybrać i kiedy go używać? Podpowiadamy!
12:32, 21.12.2021
Życie stawia nas przed różnymi wyborami. Gdy jednak rodzice niepełnoletnich dzieci rozstają się, dylematy i problemy towarzyszą im na każdym kroku. Zgodnie z prawem bowiem o ważnych kwestiach dotyczących dzieci decydować muszą oboje rodzice. Co zatem zrobić w sytuacji, gdy matka musi lub chce wyprowadzić się z dziećmi do innego miasta? Czy zgoda ojca jest do tego potrzebna? A co zrobić w sytuacji, gdy były partner nie chce wyrazić takiej zgody? Na te i inne pytania odpowie niniejszy artykuł.
12:30, 17.12.2021
Rossmann wydał jak co roku firmowy kalendarz, w którym modelkami są pracownice naszych sklepów i centrali. Bohaterki kalendarza wystąpiły w stylizacjach z kwiatów, dobranych odpowiednio do poszczególnych miesięcy.
18:46, 16.12.2021
Grudzień to czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Co zrobić, aby ten najbardziej magiczny okres w roku upłynął w możliwie najprzyjemniejszy ze sposobów? Zanurzyć się w świątecznej atmosferze! W województwie łódzkim nie powinno być z tym żadnych problemów, bowiem w wielu miejscach w regionie przygotowano fantastyczne atrakcje.
12:41, 15.12.2021
Wciąż jeszcze wielu przedsiębiorców trzeba przekonywać do siły, jaka płynie z marketingu internetowego. Obecność w sieci to w roku 2021 praktyczny obowiązek kreowanego biznesu. To właśnie w niej wyszukujemy informacji o siedzibie, sposobie funkcjonowania i podejściu do obsługi klienta firm różnego typu, w tym pralni. W Wodzisławiu Śląskim, czy w Warszawie? Tak naprawdę nie jest istotne, gdzie prowadzimy swoje przedsiębiorstwo. Strona internetowa jest dla klienta źródłem wielu cennych informacji. To jak są one przedstawione, również ma istotne znaczenie dla wizerunku pralni przemysłowej.
08:25, 14.12.2021
Rozwój edukacji przedszkolnej – oto przedmiot kolejnego konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. A właściwie dwóch konkursów. Pierwszy jest bowiem dedykowany dla Miasta Łodzi, zaś drugi całemu województwu. Wsparcie w ramach obu naborów będą mogły uzyskać projekty, których celem jest rozwój wysokiej jakości edukacji przedszkolnej, zwłaszcza w przedszkolach specjalnych i integracyjnych. Projekty powinny pomóc przedszkolom w tworzeniu nowych miejsc, a także umożliwić im dostosowanie do potrzeb dzieci niepełnosprawnych.
REKLAMA