Zamknij
REKLAMA

Nowa placówka Generali i Proama w Uniejowie otwarta

15:06, 03.03.2020 | materiał partnera
2 marca 2020 roku w Uniejowie została uroczyście otwarta placówka partnerska znanych firm ubezpieczeniowych: Generali i Proama.

2 marca 2020 roku w Uniejowie została uroczyście otwarta placówka partnerska znanych firm ubezpieczeniowych: Generali i Proama. Wydarzenie to jest efektem zacieśniania współpracy obu marek z Agencją MM Ubezpieczenia & Finanse Małgorzata Majewska, która znalazła się w gronie wybranych podmiotów w Polsce, zakwalifikowanych do tego prestiżowego programu.

Oddział Partnerski w Uniejowie jest już 148 placówką w Polsce. Grupa Generali tworzy sieć wybranych placówek partnerskich, które uzyskują dodatkowe kompetencje. Wyróżniają się nowoczesnością i stawiają na dbałość o klienta i jego potrzeby, by być dla klientów prawdziwym partnerem na całe życie. Agencje, z którymi wspólnie otwierane są tego typu punkty, muszą mieć ugruntowaną pozycję na rynku ubezpieczeń oraz cieszyć się dużym zaufaniem klientów, by zapewniać im profesjonalizm i być gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. 


Na zdjęciu właściciel multiagencji Małgorzata Majewska - ekspert  do  spraw  ubezpieczeń specjalistycznych i firmowych.  Od wielu  lat  w  branży ubezpieczeniowej, swoją działalność prowadzi od 2003 r. 

W nowo otwartej placówce w Uniejowie - MM Ubezpieczenia & Finanse Małgorzata  Majewska  - oferuje ubezpieczenia nie tylko Generali i Proama, ale także innych firm. Jednak Generali i Proama przygotowały dla klientów dodatkowe zniżki, które są dostępne tylko w Placówkach Partnerskich.

,,Bardzo istotną sprawą jest również fakt, że klienci placówek partnerskich Generali i Proama otrzymują silne wsparcie w procesie obsługi szkód. Mają możliwość monitorowania na bieżąco procesu załatwiania spraw, pomocy w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do zamknięcia szkody i sprawnej wypłaty odszkodowania. Podjęcie ścisłej współpracy z firmami Generali i Proama przyniesie naszym klientom wymierne korzyści w postaci dodatkowych bonusów zniżkowych i pomocy w obsłudze szkód" - wyjaśnia Małgorzata Majewska, właściciel Agencji MM Ubezpieczenia & Finanse.

MM Ubezpieczenia & Finanse  Małgorzata  Majewska swoją działalność prowadzi od 2003 r. Firma specjalizuje się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym, jednostkom samorządowym i placówkom oświatowym (ubezpieczenie młodzieży szkolnej).

Agencja ma w swojej ofercie ubezpieczenia komunikacyjne, domów i mieszkań oraz podróży zagranicznych. Doświadczeni specjaliści agencji pomogą wybrać także odpowiednie ubezpieczenie firmy, gwarancje ubezpieczeniowe,  ubezpieczenie posagowe czy starannie dopasowane ubezpieczenie  na życie. Współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, co gwarantuje pełny przegląd ofert dostępnych na rynku ubezpieczeń i dokładnie dobranie zakresu ubezpieczenia do potrzeb klienta, zapewniając mu dokładnie takie zabezpieczenie, jakiego potrzebuje.

,,Zakres ubezpieczenia i warunki są zawsze szczegółowo omawiane, ponieważ zależy nam na świadomym podejmowaniu decyzji przez naszych Klientów" - zaznacza Małgorzata Majewska, właściciel uniejowskiej agencji ubezpieczeniowej.

Oficjalnego otwarcia nowego partnerskiego oddziału Generali i Proama dokonali: Piotr Pawłowski - Dyrektor Placówek Partnerskich, Tomasz Wirt - Dyrektor Makroregionu Generali oraz Patrycja Luda - Menadżer Placówek Partnerskich. W otwarciu uczestniczyli także: Menadżer Sprzedaży Agencyjnej - Marzena Wojdalska, Menedżer Sprzedaży Agencyjnej ubezpieczeń życiowych - Beata Porębska, współpracownicy i  pracownicy multiagencji MM Ubezpieczenia & Finanse  Małgorzata Majewska, miedzy innymi : właściciel multiagencji Małgorzata Majewska - ekspert  do  spraw  ubezpieczeń specjalistycznych i firmowych, Anna  Kajszczak specjalista  do  spraw  ubezpieczeń majątkowych i kierownik ds. organizacji, Monika Bieżyńska - specjalista  do  spraw  ubezpieczeń majątkowych, Anna Pająk - specjalista do  spraw  ubezpieczeń komunikacyjnych, Kinga Witczak - specjalista  do spraw  rozliczeń, Joanna Kacperek - specjalista do  spraw  ubezpieczeń komunikacyjnych, Marek Jarnot - specjalista w  zakresie obsługi informatycznej oraz Marlena Sikora, która uczy się pracy agenta ubezpieczeń.

Placówka znajduje się przy ulicy Bogumiła 11 w Uniejowie. Osoby zainteresowane zapraszamy również do biura w Poddębicach.

[ZT]2573[/ZT]

 

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA