Zamknij
REKLAMA

Aparthotel Termy Uniejów ponownie otwarty

11:07, 14.05.2020 | materiał partnera
Skomentuj

Od 11 maja 2020 roku Aparthotel Termy Uniejów został ponownie otwarty dla gości. Dzięki wyjątkowej lokalizacji, pobyt w hotelu zapewni spokój i odpoczynek oraz relaks w sąsiedztwie natury, ale także dostęp do uniejowskiej wody termalnej.

Dużo zieleni, terenów rekreacyjnych, park w sąsiedztwie hotelu to tylko część powodów, które mogą zachęcić do odwiedzenia Aparthotelu Termy Uniejów. Wizyta w tym miejscu to także doskonała okazja na kąpiele solankowe bez ograniczeń, ponieważ w każdej łazience znajduje się dostęp do wody termalnej! 

W obiekcie Aparthotel Termy Uniejów goście będą mogli wybrać spośród oferty bogato wyposażonych, bezpiecznych pokoi oraz apartamentów, które przygotowane zostały z wszelkimi zaleceniami sanitarnymi.

,,Postaraliśmy się, aby pobyt w Aparthotelu Termy Uniejów był nie tylko przyjemny, ale i bezpieczny dla odwiedzających nas gości - zapewnia Edyta Majewska - dyrektor generalny hotelu. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa unikamy meldowania w pokojach zlokalizowanych blisko siebie, a rezerwacje zostają tak rozplanowane, by zameldowanie kolejnych gości było możliwe po upłynięciu minimum 24 godzin od wymeldowania z pokoju dotychczasowych -dodaje Edyta Majewska.Widoki z okien hotelu.

Termalny wypoczynek w Aparthotelu Termy Uniejów możliwy jest ponownie od 11 maja. W hotelu obecnie mogą przebywać maksymalnie 344 osoby, tj. dwie osoby na pokój. W czasie pobytu w luksusowym hotelu goście mają  okazję do aktywnego i spokojnego spędzenia czasu, ponieważ hotel zlokalizowany jest w pobliżu zamkowego parku oraz urokliwej leśnej ścieżki spacerowej ,,Zieleń".

Goście zatrzymujący się w Aparthotelu Termy Uniejów mają również okazję do przejażdżek rowerowych po malowniczych szlakach, które znajdują się w najbliższej okolicy.

 

Komfortowe i wszechstronne pokoje zostały przygotowane na bezpieczny pobyt gości. Więcej informacji na temat pobytu w Aparthotelu Termy Uniejów mozna znaleźć na stronie https://www.aparthotel-termyuniejow.pl/. Najważniejsze zalecenia oraz zasady obowiązujące w hotelu można znaleźć pod adresem: https://www.aparthotel-termyuniejow.pl/wp-content/uploads/2020/05/informator_hotelowy_koronawirus.pdf

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA