Zamknij
REKLAMA

Pizzeria Pico Bello ponownie otwarta. Ruszył ogródek i restauracja

10:26, 24.05.2020 | materiał promocyjny
Skomentuj Pizzeria Pico Bello zlokalizowana jest w Uniejowie na ul. Sienkiewicza 18a

Pizzeria ,,Pico Bello" to miejsce, w którym można zjeść nie tylko znakomitą pizzę, ale również dania obiadowe, desery i fast-food. Od soboty 23 maja pizzeria ponownie została otwarta dla gości. Co nowego w planach restauracji?

Pizzeria ,,Pico Bello" to miejsce, w którym można  zamówić nie tylko znakomitą pizzę, ale również dwudaniowy obiad w rewelacyjnej  cenie 14 zł (od poniedziałku do piątku). Wszystkie dania oferowane są na miejscu oraz na wynos. W najbliższych planach właściciele pizzerii mają również wprowadzenie nowych pozycji w swoim menu, wśród których znaleźć się ma m.in. nowych burger wegetariański.

,,Podczas kilkutygodniowej przerwy w działaniu naszej pizzerii nie odpoczywaliśmy. Sytuację, która spotkała całą branżę gastronomiczną postawnowiliśmy wykorzystać na lekką zmianę wystroju naszego lokalu, zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Był również czas na nowe pomysły, dlatego od wakacji chcemy wprowadzić także kilka nowych pozycji, m.in. wegańskie burgery" - mówi Gabriela Lacelt, szef kuchni Pico Bello. Oczywiście w trosce o bezpieczeństwo gości dostosowaliśmy się do nowych wymagań sanitarnych, stąd większe odległości między stolikami, płyn do dezynfekcji dla klientów oraz ogródek na zewnątrz.


Pico Bello po otwarciu to nie tylko zmiany na zewnątrz budynku, ale również nowe kolorystyczne akcenty w środku restauracji.


Na zewnątrz czeka na gości ogródek, w którym można bezpiecznie zjeść pizzę oraz inne dania z karty.


W ,,Pico Bello" od poniedziałku do piątku serwowane sa także obiady dnia w cenie 14 zł. Dania codziennie się zmieniają, a przyrządzane są z najlepszych i zawsze świeżych produktów. Na obiad dnia Restauracja Pico Bello zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 13-17. Jeśli ktoś nie ma czasu gotować ani przyjść do restauracji, może danie dnia lub pizzę zamówić także z dostawą do domu.


Warto zwrócić uwagę nie tylko na obiady dnia w super cenie, ale także na dania z karty czy popularną, wyrabianą na miejscu znakomitą pizzę. Wszystkie dania można zamówić z dostawą do klienta.

Pizzeria Pico Bello zlokalizowana jest w Uniejowie na ul. Sienkiewicza 18a. Dania na wynos mozna zanówić pod numerem tel.885 325 050

[ZT]2773[/ZT]

 

(materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA