Wiadro pełne ryb, czyli kto wygrał zawody o puchar prezesa [FOTO]

22:15, 13.06.2021 M.K Aktualizacja: 21:40, 14.06.2021
Na zdjęciu ważenie ryb, które podczas zawodów złowił zwycięzca. Na zdjęciu ważenie ryb, które podczas zawodów złowił zwycięzca.

13 czerwca 2021 roku odbył się Turniej Wędkarski o Puchar Prezesa, w którym wzięli udział członkowie Koła Wędkarskiego nr 16 w Uniejowie. Turniej wygrał Zbigniew Kuglarz, który zdeklasował rywali łowiąc ryby o łącznej wadze 6,75 kg.

W niedzielę 13 czerwca 2021 roku zrzeszeni w uniejowskim kole wędkarze rywalizowali o Puchar Prezesa tutejszego koła. Jak zawsze zawody zorganizowano na zbiorniku Kaczka w Człopach.

Zwycięzca zawodów o puchar prezesa zdobył także nagrodę za największą rybę. Na zdjęciu Zbigniew Kuglarz z 51-centymetrowym leszczem.

W zawodach udział wzięło 35 wędkarzy. Wygrał Zbigniew Kuglarz, łowiąc 17 ryb o wadze 6,75 kg, drugie miejsce zajął Mariusz Maj (7 ryb/1,95 kg), a trzecie Mirosław Leśniewski (14 ryb/1,45 kg). Zawody o Puchar Prezesa Koła nr 16 w Uniejowie zaliczane są do klasyfikacji Grand Prix Koła. Wyniki w tych zawodach oraz turniejach ,,Wiosna" i ,,Jesień" wyłonią najlepszego wędkarza uniejowskiego koła.

Nagrody wręczał m.in. prezes Dariusz Adamiak i Jakub  Kameduła - opiekun uniejowskiego koła z Okręgu PZW w Koninie.

W uniejowskim kole wędkarskim łowią także kobiety. W niedzielnych zawodach wzięły udział 3 panie.