Zamknij
REKLAMA

WOŚP Uniejów. Wylicytuj pokaz kulinarny z szefem kuchni, seans w kapsule floatingowej lub pokaz tancerek na swojej imprezie

10.07, 23.01.2023 . Aktualizacja: 16.12, 23.01.2023
Podczas internetowych licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Uniejowie można nie tylko pomóc, ale również zdobyć wiele ciekawych rzeczy.
REKLAMA

Podczas internetowych licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Uniejowie można nie tylko pomóc, ale również zdobyć wiele ciekawych rzeczy. Na internetowe aukcje na Allegro Sztab 3122 w Uniejowie wystawił wiele przedmiotów i voucherów, które podarowali lokalni przedsiębiorcy oraz osoby związane z Uniejowem. Wśród aukcji znajdziemy m.in. pokaz kulinarny z szefem kuchni, piłkę z autografem Ebiego Smolarka, czy pokaz taneczny tancerek Driady Uniejów na imprezie.

Aukcje WOŚP 2023 w Uniejowie. Co możemy wylicytować?

Pokaz kulinarny z Szefem kuchni połączony z degustacją dań i  miodów pitnych wystawiła Restauracja Herbowa i Drużyna Zamku Uniejowskiego. Do zdobycia jest wyjątkowy pokaz kulinarny z Szefem kuchni połączony z degustacją dań i  miodów pitnych w sali Restauracji Herbowa na Zamku w Uniejowie dla 4 osób. 

Seans w kapsule floatingowej to kolejna ciekawa rzecz do zgarnięcia podczas tegorocznych aukcji. Unikalny seans w kabinie floatingowej, wypełnionej wodą o wysokim stężeniu soli EPSOM, zawierającej magnez i siarkę, pozwala na swobodne unoszenie się na powierzchni i osiągniecie stanu bardzo głębokiego relaksu, porównywalnego z medytacją to atrakcja, którą na licytacje WOŚP w Uniejowie przekazał Hotel & Spa **** Kasztel Uniejów.

Zobacz wszystkie przedmioty i gadżety wystawione na licytacje przez Sztab 3122 przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie (sprawdzaj codziennie, ponieważ kolejne przedmioty są dodawane na bieżąco): https://allegro.pl/uzytkownik/sztab3122?order=n

Na kolejną aukcję trafił bon na występ zespołu mażoretek Driady Uniejów na Twojej imprezie. Wesele, komunia, chrzciny, impreza firmowa, a może po prostu urodziny dziecka lub imieniny cioci? Żadna impreza nam niestraszna - specjalnie dla Ciebie wykonamy wyjątkowy występ formacji tanecznej lub solistek zespołu Mażoretki Driady Uniejów - zapraszają młode tancerki z Uniejowa.

Program występu do uzgodnienia indywidualnie z trenerką zespołu - czas trwania, ilość choreografii, skład grupy dostosowany będzie do potrzeb zwycięzcy licytacji oraz dyspozycyjności  tancerek. Oprócz występu zespołu na WOŚP trafił także Mażoretkowy Trening Indywidualny Z Oliwią Olczyk - trenerką zespołu.

 

Wylicytować można również piłkę nożną z autografem Euzebiusza Smolarka - patrona Uniejowskiej Akademii Futbolu P&T&S. To gratka dla fanów piłki nożnej. Euzebiusz ,,EBI" Smolarek to były reprezentant Polski w piłce nożnej, zawodnik takich klubów jak: Borussia Dortmund, Racing Santander, Bolton Wanderers, AO Kawala, Polonia Warszawa czy Jagiellonii. W latach 2005, 2006 i 2007 zwycięzca plebiscytu tygodnika „Piłka Nożna” w kategorii Piłkarz Roku.

Po raz drugi na aukcje WOŚP wystawiony zostaje spacer z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Uniejowie Tomaszem Wójcikiem. Przewodniczący Rady Miejskiej, historyk i regionalista, Tomasz Wójcik, zaprasza na trzygodzinny spacer po Uniejowie, jedynym polskim uzdrowisku termalnym. Pan Tomasz, znawca dziejów Uniejowa i niezrównany gawędziarz, wyruszy ze zwycięzcą aukcji na wycieczkę po zakamarkach swojego miasta. Opowie o jego historii, pokaże nieznane na ogół miejsca, przybliży tajemnice Uniejowa.
Ilość uczestników spaceru nie ma znaczenia: może być to jedna osoba, rodzina, grupa przyjaciół, czy nawet turystyczna wycieczka, dlatego zachęcamy do przebijania ceny i wspólnego licytowania w większym gronie :)

 

[ZT]7073[/ZT]

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%