Zamknij
REKLAMA

Szlachetna Paczka w Uniejowie. Można już wybierać rodziny! Zobacz listę

13:52, 18.11.2021 | .
Szlachetna Paczka po raz kolejny rusza w Uniejowie. Zdjęcie archiwalne z ubiegłorocznego finału akcji.
REKLAMA

Jak już pisaliśmy na naszym portalu po raz drugi udało się zebrać zespół, który będzie koordynował akcję Szlachetnej Paczki w Uniejowie. Kolejny raz będzie można pomóc osobom oraz rodzinom z terenu gminy Uniejów, które potrzebują materialnej pomocy. Na stronie internetowej akcji już można wybierać rodziny i osoby, którym chce się pomóc - https://www.szlachetnapaczka.pl.

Szlachetna Paczka wystartowała. Na stronie www.szlachetnapapaczka.pl została oficjalnie otwarta baza potrzebujących rodzin włączonych do tegorocznej edycji programu. Aby zostać darczyńcą i przygotować paczkę, wystarczy wybrać rodzinę i wspólnie ze znajomymi czy przyjaciółmi spełnić nie tylko konkretne potrzeby, ale i marzenia osób potrzebujących, o które często wstydzą się prosić. Wśród potrzebujących znalazło się również 12 rodzin z gminy Uniejów i okolic, do których dotarł zespół wolontariuszek Szlachetnej Paczki z Uniejowa.

Paczka daje potrzebującym przede wszystkim impuls do zmiany i wspiera ich w tym, by zaczęli samodzielnie radzić sobie w życiu, by pokonali dotychczasowe trudności i niemoc. Dzięki współpracy Lidera z lokalnymi władzami, służbami mundurowymi, dyrektorami szkół czy ośrodków społecznych, zbierane są i weryfikowane informacje o rodzinach w potrzebie. To właśnie tym rodzinom będzie można pomóc w najbliższej akcji, której finał odbędzie się w grudniu. 

Na stronie internetowej Szlachetnej Paczki pojawiać się będą opisy rodzin z gminy Uniejów i okolic, które będzie można wybrać i to właśnie im pomóc. Ponieważ wciąż trwa weryfikacja zgłoszeń, cześć z nich pojawi się dopiero w najbliższych dniach. Obecnie można pomóc jednej z sześciu rodzin.

Ty też możesz pomóc tym, którzy mają mniej szczęścia. Wejdź na https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/ i wybierz rodzinę. Jak informuje Szlachetna Paczka kolejne Rodziny będą pojawiać się na stronie jeszcze w najbliższych dniach, ponieważ wolontariusze mają czas na zgłaszanie rodzin do 25 listopada.

[ZT]4606[/ZT]

[ZT]4715[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%