Zamknij
REKLAMA

Zagrali dla Zbyszka, czyli charytatywny turniej piłki nożnej w Uniejowie [ZDJĘCIA]

09.05, 21.06.2021 M.K
Na zdjęciu zwycięzcy turnieju charytatywnego - drużyna ,,Zmieszani" z prowadzącym imprezę Piotrem Kozłowskim.
REKLAMA

Osiem drużyn wzięło udział w charytatywnym "Turnieju piłki nożnej dla Zbyszka Kosa". Środki zebrane podczas turnieju przekazane zostały na leczenie i rehabilitację mieszkańca gminy Uniejów.

W niedzielę 20 czerwca 2021 roku od godziny 11:00 na kompleksie boisk piłkarskich imienia Włodzimierza Smolarka w Uniejowie rozgrywano turniej piłki nożnej. Środki zebrane podczas turnieju przekazane zostały na leczenie i rehabilitację mieszkańca gminy Uniejów, Zbigniewa Kosa, który po pęknięciu tętniaka i szeregu powikłań, potrzebuje kolejnych turnusów rehabilitacyjnych, by powrócić do sprawności.

[ZT]3960[/ZT]

Turniej zorganizowany został przez Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni przy wsparciu Urzędu Miasta w Uniejowie i PGK Termy Uniejów oraz sponsorów :Term Uniejów, Zakładu Wędliniarskiego Stanisława Katuszy, GS Samopomoc Chłopska w Uniejowie, Marcina Jankowskiego oraz KGW z Domanina.

W półfinałach Trzpienie wygrali z Rangers Wilamów 4:0, a Zmieszani pokonali UNW EPD FC 1:0.

W zaciętym finale finale wynikiem 1:0 wygrali zawodnicy ,,Zmieszani'' (zawodnicy z terenu gminy Uniejów) z drużyną ,,Trzpienie" z Koła. 

Podczas turnieju także uczniowie Szkoły Podstawowej w Uniejowie przekazali na ręce Zbyszka Kosa środki, które udało się zebrać na rehabilitację wśród uczniów i nauczycieli szkoły.

W turnieju zagrało osiem drużyn:

Zmieszani
LBC Warta
Rangers Wilamów
Edyta TEAM
Galaktyczni
ZIP Uniejów
UNW EPD FC
Trzpienie

[FOTORELACJA]1150[/FOTORELACJA]

[ZT]4012[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%