Zamknij
REKLAMA

Stowarzyszenie Ktosiowo zaprasza na ,,Niezwykły wieczór przy koniach''

08:49, 18.07.2022 | .
30 lipca od godziny 16:00 zapraszamy wszystkich na niezwykły wieczór wśród uratowanych koni do Stowarzyszenia Ktosiowo w Krępie położonej około 11 km od Uniejowa.
REKLAMA

30 lipca od godziny 16:00 zapraszamy wszystkich na niezwykły wieczór wśród uratowanych koni do Stowarzyszenia Ktosiowo w Krępie położonej około 11 km od Uniejowa. W programie m.in. zabawy dla najmłodszych, ognisko i poczęstunek oraz spotkanie z gościem, który opowie o pracy z końmi.

Stowarzyszenie Ktosiowo zaprasza na ,,Niezwykły wieczór przy koniach''

Gościem wydarzenia będzie Paulina Lee, która opowie o pracy z końmi, traumach u koni sportowych oraz o pracy z ludźmi przy pomocy koni bez ich wyzysku. W programie zaplanowano również szereg atrakcji, między innymi: w godz.16:30 -18:00 zabawy dla najmłodszych, 18:00 -19:30 czyszczenie podopiecznych azylu, nauka kontaktu z koniem 20.00 - 21.30 Ognisko i poczęstunek.

Z Uniejowa do Ktosiowa w Krępie dojedziemy w kilkanaście minut. Obecnie to dom dla prawie 20 koni, które udało się uratować przed śmiercią w rzeźni. To nie tylko dom dla uratowanych koni, ale spokojne, urokliwe miejsce. 

Azyl można odwiedzić praktycznie codziennie, nie tylko w weekend, jednak najlepiej wcześniej skontaktować się telefonicznie pod numerem tel.: 574 745 289, by umówić wizytę.

Na zdjęciu ognisko podczas majowej imprezy organizowanej w Ktosiowie.

W trakcie całej imprezy odbędzie się również kiermasz dla koni.

Organizatorzy ze Stowarzyszenia Ktosiowo w Krępie umożliwiają chętnym także możliwość rozbicia namiotu i pomocy w obsłudze koni w niedzielę. To możliwość nie tylko spędzenia weekendu wśród natury, ale również możliwość pomocy przy koniach, które uratowane zostały przed trafieniem do rzeźni.

 

 

Więcej informacji na temat azylu można znaleźć na stronie internetowej https://ktosiowokrepa.pl oraz śledząc FB https://www.facebook.com/ktosiowo.Krepa/ na Tiktoku https://vm.tiktok.com/ZMLVhaYBX/ oraz Instagramie https://instagram.com/ktosiowo_krepa_?igshid=YmMyMTA2M2Y=

[ZT]6081[/ZT]

[ZT]6087[/ZT]

[ZT]6084[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%