Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
13:08, 05.10.2022
Polski Fundusz Rozwoju uruchomił Giełdę Miejskich Technologii – platformę, która połączy dostawców rozwiązań z obszaru Smart City z potrzebami technologicznymi gmin i powiatów. W jednym miejscu samorządowiec może porównać oferty różnych firm technologicznych, znaleźć potrzebne rozwiązanie oraz złożyć wniosek o grant na sfinansowanie testów wybranego produktu.
13:38, 03.10.2022
Obecność na targach, szczególnie tak prestiżowych, jak Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego, z roku na roku nabiera coraz większego znaczenia. Dzieje się tak głównie dlatego, że targi doskonale weryfikują rzeczywistość. Bo o ile w przestrzeni wirtualnej można powiedzieć niemal wszystko, o tyle na targach, każde słowo domaga się dowodu. Co o kondycji polskiej branży drzewnej i meblarskiej można powiedzieć po minionej edycji targów DREMA?
12:50, 03.10.2022
30 procent rabatu na manicure oferuje w Salon 99210 9210 Barber/Kosmetyka/Masaż w Uniejowie. Warto się spieszyć, ponieważ promocja obowiązuje tylko do końca października. 
00:00, 01.10.2022
Światowy Dzień Serca to święto obchodzone corocznie w ponad 120 krajach w dniu 29 września. Inicjatorem tego wydarzenia jest World Heart Federation, którego aktywnym członkiem jest Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Głównym celem Światowego Dnia Serca jest edukacja i promocja zdrowego stylu życia oraz profilaktyki jako najskuteczniejszego sposobu zachowania zdrowia. Hasło tegorocznego Dnia Serca ustalone przez Światową Federację Serca to: Use Heart For Every Heart - w j. polskim „Miej Serce dla Serca”.
19:06, 30.09.2022
Ciągłość w ubezpieczeniu OC jest niezwykle ważna i nie chodzi tu tylko o dużo wyższe w tym roku kary za brak obowiązkowej polisy. I choć jest ona teoretycznie konieczna i dodatkowo przedłuża się automatycznie, to może dziwić fakt, że dochodzi do sytuacji, gdy po drogach poruszają się kierowcy, którzy z różnych względów nie dopełnili formalności. Ilość kar nakładanych co roku przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny pokazuje jednak, że samo zjawisko wcale nie jest takie rzadkie i jest bardzo dużym problemem nie tylko komunikacyjnym, ale także społecznym.
14:02, 28.09.2022
Wiele osób zastanawia się w jaki sposób można skutecznie odmienić swoje wnętrze, jakie ciekawe dodatki można wprowadzić. Okazuje się, że nieliczni zastanawiają sie nad wprowadzaniem ożywionej przyrody do swojego wnętrza a to może być faktycznie ciekawa opcja na odmianę, gdy wprowadzi się do wnętrza akwarium.
11:25, 28.09.2022
Budowa domu wymaga bardzo dużej inwestycji. Z tego też powodu większość osób decyduje się na wzięcie w tym celu kredytu hipotecznego. Warto jednak mieć na uwadze, że decydując się na taki krok, należy pamiętać o wielu ważnych kwestiach, takich jak choćby sporządzenie kosztorysu budowlanego. Sprawdźmy więc, co warto wiedzieć jeszcze przed wzięciem kredytu. 
12:36, 22.09.2022
Trzy Korony uznawane są za wizytówkę Pienin. Nic więc dziwnego, że ogromną popularnością cieszą się o każdej porze roku i niezmiennie odwiedzane są przez tłumy turystów. Pomimo tego, że Trzy Korony nie są najwyższym szczytem Polski, to jednak nie mogą narzekać na brak powodzenia. Dlaczego?
08:30, 22.09.2022
Koniec lata przywołuje na myśl również koniec dalekich wyjazdów i urlopów, chłodniejsze powietrze oraz mniej słońca na niebie. Temperatura znacznie się obniża, więc chętniej więcej czasu spędzamy w domach. Jak spożytkować ten czas? Szukasz alternatywnych rozrywek podczas towarzyskich spotkań w gronie znajomych albo wartościowych aktywności dla dzieci? Z tą listą gier towarzyskich od Gandalf.com.pl spotkanie każdego rodzaju nabierze nowej atmosfery! Sprawdź koniecznie nasze propozycje gier planszowych i karcianych!
09:30, 21.09.2022
Gdzie udać się w Uniejowie, gdy boli kręgosłup lub stawy? Gabinet Fizjoterapii Magnat znajduje się na ulicy Bogumiła 29. Mgr Fizjoterapii Magdalena Musiał zajmuje się fizjoterapią od 10 lat.
09:45, 18.09.2022
Szlifierka kątowa jest bardzo uniwersalnym elektronarzędziem, które każdy fachowiec bez względu na branżę, powinien mieć na swoim wyposażeniu. Charakteryzuje się ona małymi wymiarami, jest poręczna i skutecznie pomaga sprostać wielu wyzwaniom w codziennej pracy. Podczas dokonywania decyzji o zakupie szlifierki kątowej warto przyjrzeć się kilku aspektom, które mają decydujący wpływ na jej przydatność.
00:00, 18.09.2022
Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z koniecznością dbania o różne jego aspekty - reklamę, zdobywanie klientów, kontrahentów, i wiele innych. Nie zależnie do tego czy chodzi o małą firmę, czy o duże przedsiębiorstwo, ludzie lubią wiedzieć, kto stoi za danym biznesem. Dlatego warto czasem pokazać nie tylko zespół, ale także to jak wygląda praca od drugiej strony.
13:24, 17.09.2022
Salon sezonowy znanej polskiej marki sportowej 4F w Uniejowie kusi kolekcją jesienną. Sklep oferuje teraz 40 procentowy rabat na cały asortyment. W nowej kolekcji jesiennej pojawiły się już m.in. modne kurtki, bluzy oraz spodnie.
08:04, 14.09.2022
Równo trzydzieści lat od otwarcia pierwszej w Polsce restauracji McDonald’s, firma publikuje pierwszy w swej historii raport ESG. Dokument podsumowuje 2021 rok i określa strategiczne cele rozwojowe na kolejne lata.
12:21, 12.09.2022
Skoro na miejscu będą wszystkie narzędzia i materiały, to dlaczego nie zrobić z nich mebli i od razu po targach wysłać ich potrzebującym? Podczas rozpoczynających się we wtorek targów DREMA działać będzie Fabryka Mebli na Żywo. Wyprodukowane w niej zestawy mebli trafią do dzieci z domów dziecka w Ukrainie.