Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
13:24, 05.07.2022
Polska Sieć Handlowa Lewiatan rusza z nową strategią komunikacji. Ambasadorem marki zostanie popularny kucharz, youtuber i dziennikarz kulinarny Tomasz Jakubiak. Wybór Tomasza Jakubiaka na twarz marki nie był przypadkowy. Chef od lat zajmuje się promocją kuchni regionalnej, podobnie jak Lewiatan przekonując Polaków, że warto sięgać po lokalne produkty i smaki.
11:21, 05.07.2022
W każdą środę około godz. 18:00, w aplikacji Rossmann PL, można wygrać voucher na wybrany produkt. Dzięki „Szybkiej akcji” zapłacisz od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych mniej za jeden, konkretny, wskazany artykuł. Liczba voucherów jest limitowana – co tydzień będzie ich kilkanaście tysięcy. Mogą je zdobyć klienci, którzy są w Klubie Rossmann i jako pierwsi się po nie zgłoszą w aplikacji.
09:30, 05.07.2022
Amazon zorganizował w Warszawie pokaz dronów z okazji pierwszego w Polsce Amazon Prime Day (12-13 lipca).
08:17, 30.06.2022
Mata edukacyjna - jaką rolę odgrywa w rozwoju dziecka? Maty edukacyjne, dzięki swoim jaskrawym kolorom, słodkim zwierzątkom i tajemniczości, przyciągają uwagę dzieci. Patrzą i gapią się, nie wiedząc, czym są, ale są nimi zafascynowane, a z wiekiem uczą się rozróżniać dane rzeczy. Jaka mata będzie najlepsza dla naszego dziecka i jakie cechy powinna posiadać?
11:18, 29.06.2022
Każdy rodzic chce mieć pewność, że jego dzieci mają najlepsze dostępne zabawki. Ważne jest, aby zapewnić im rozrywkę i stymulację za pomocą szerokiej gamy zabawek, które są nie tylko edukacyjne, ale także zabawne.
13:07, 28.06.2022
Muzea zajmują w polskiej tradycji znaczące miejsce. Gromadzą i przechowują materialne świadectwa historii i kultury oraz dorobek artystyczny naszych przodków. Ekspozycje muzealne stanowią świadectwo minionych wieków. Dzięki inwestycjom współfinansowanym ze środków unijnych wykonuje się nie tylko prace konserwatorskie w zabytkowych budynkach muzealnych i rekonstruuje wiekowe wnętrza, ale przede wszystkim chroni dziedzictwo kulturowe. Są to nie tylko tradycyjne muzea, to również dworki i obiekty sakralne, gdzie znajdują się unikalne eksponaty i dzieła sztuki. Wakacje to znakomity czas, by zwiedzić te wyjątkowe miejsca, zajrzeć do tajemniczych sal i poczuć powiew historii.
08:05, 28.06.2022
W przypadku domów bardzo ważny jest ich funkcjonalny układ. Szczególnie jest istotny, gdy powierzchnia nieruchomości jest niewielka. Wtedy właśnie każdy metr kwadratowy ma wagę złota i konieczne jest dobre zaplanowanie, jak zostanie zagospodarowany. O czym warto pamiętać? Jak rozplanować wnętrze jednorodzinnego domu parterowego, aby było funkcjonalne? Co zrobić, by mieszkało się lepiej?
10:38, 27.06.2022
Miesiąc temu w Uniejowie na ulicy bł. Bogumiła otwarta została nowa lodziarnia sieci Bałwanki. Lody Bałwanki to nie tylko wyjątkowa receptura i smak, ale to naturalne źródło protein, białka, wapnia i witamin. 
09:33, 25.06.2022
Lato i wakacje to czas urlopów i odpoczynku od nauki oraz pracy. Okres ten wiąże się także bezpośrednio z wyjazdami. Egzotyczne wycieczki za granicę, eksplorowanie polskiej natury i zabytków, bądź nawet odkrywanie lokalnych, nieznanych dotychczas urokliwych zakamarków. Nie ma znaczenia, jak daleka będzie Twoja podróż - dobra lektura przyda się w czasie wakacji zarówno na czas podróży, leniuchowania na łonie natury, jak i dla zabicia czasu podczas niepogody. Jakie książki są idealne na lato? Sprawdź propozycje od Gandalf.com.pl!
06:53, 24.06.2022
Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak najdłużej przebywać na zewnątrz. Jednym z bardziej popularnych miejsc odpoczynku jest plaża nad morzem, kąpielisko nad jeziorem lub basen w parku wodnym. W upalne dni wszyscy lubimy schłodzić się w wodzie. W naszym województwie nie brakuje kąpielisk i pływalni miejskich, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
09:47, 23.06.2022
Wiele maluchów marzy o tym, aby posiadać w swoim dziecięcym pokoju huśtawkę. Jest to ulubiona zabawka większości maluchów, która dodatkowo pozytywnie wpływa na ich rozwój. Domowe rozwiązania można zamontować w futrynie lub przymocowując je do sufitu. Wszystko zależy od tego, jak mocne posiadamy konstrukcje. Sama instalacja domowej huśtawki jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu, dlatego warto zastanowić się nad sprezentowaniem maluchowi takiej rozrywki.
19:42, 22.06.2022
Napisałeś książkę. Wiesz, że jest dobra i znajdzie swoich odbiorców. Jednak nie możesz znaleźć wydawcy, który weźmie na siebie cały proces przygotowania, publikacji oraz promocji Twojej książki. Co w takim przypadku zrobić? Nie wszyscy wydawcy książek działają w ten sam sposób. Możesz znaleźć podmioty, które zaoferują Ci inne rozwiązania. W tym artykule podpowiemy czym jest model subsydiowany i jak wydać w nim książkę.
09:33, 17.06.2022
Planując budowę należy uwzględnić dostęp do źródła energii elektrycznej. Na placach budowy nierzadko brakuje podłączenia do prądu. Brak zasilania jest poważnym problemem, który uniemożliwia rozpoczęcie prac. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w specjalne urządzenie. Odpowiednio dobrany agregat, dostarczy prąd potrzebny do oświetlenia i zasilenia pracujących na budowie urządzeń.
14:59, 15.06.2022
Rosnące ceny, wzrastające raty kredytu, inflacja, spowodowały, że moich pieniędzy starcza mi na coraz mniej – zauważa Paulina Grabara-Król, kredytobiorca frankowy, przedsiębiorca, która dzięki współpracy z Replan.pl ma szansę poprawić swoją sytuację finansową.
12:49, 15.06.2022
Poznaliśmy decyzję kapituły Nagrody Literacka Podróż Hestii, która stawia sobie za cel wskazywanie książek, które mogą trafić do nowego kanonu literatury dziecięco-młodzieżowej. Już po raz drugi jury wybrało pięć książek nominowanych do Nagrody. Tym sposobem, na półce „Rekomendowane przez LPH” znajduje się już dziesięć tytułów.
REKLAMA