Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 17.08.2022
Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie!  Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera, Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce! 
08:26, 16.08.2022
Rozmowy z osobami mieszkającymi w miastach na temat transportu pokazują, że podejście do samochodów zmienia się, ale na razie zbyt wolno. Coraz częściej krytykujemy zachowania i nadmierne uprzywilejowanie kierowców. Młodsi rozmówcy rzadziej uważają własne auto za oznakę statusu społecznego. Jednak wybór środka transportu w oparciu o czas, wygodę, koszt i dostępność nadal zbyt często oznacza jazdę samochodem. Takie wnioski wyciągnęli socjolodzy z badania opinii przeprowadzonego wspólnie z organizacjami pozarządowymi w wybranych dużych miastach Polski.
08:09, 16.08.2022
My School szkoła językowa - pierwsze i jedyne w Uniejowie i najbliższej okolicy, akredytowane centrum niezwykle lubianej i skutecznej metody Teddy Eddie zostało otwarte i rozpoczęło zapisy na kursy angielskiego na nowy rok szkolny.
08:07, 16.08.2022
Już dwóch na trzech Polaków deklaruje, że uprawia sport, z czego połowa minimum raz w tygodniu. Co trzeci młody człowiek ćwiczy nawet 2-3 razy tygodniowo, natomiast w grupie osób powyżej 55 r.ż. aktywności nie podejmuje co drugi – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy ubezpieczeniowej Wiener. Jednak jak wskazują eksperci, sport to też ryzyko kontuzji – dla 37% badanych sportowe urazy poskutkowały nieobecnością w pracy i nieprzewidzianymi wydatkami. Istnieją ubezpieczenia, dzięki którym urazy bolą mniej, przynajmniej pod kątem finansowym.
15:37, 12.08.2022
Artur Rojek został ambasadorem inicjatywy Rossmanna „Czujesz Klimat?”. Artysta ogłosił swoją decyzję podczas OFF Festivalu w Katowicach. Wspólnie z marką będzie promował bardziej ekologiczne postawy, bo nasze małe, codzienne wybory – także podczas zakupów – mają wielki wpływ na środowisko. W nadchodzących miesiącach do inicjatywy dołączą kolejni ambasadorzy, którzy podzielą się swoimi sposobami na lepsze, bardziej przyjazne środowisku życie.
11:38, 08.08.2022
Technologia CAD bazuje na projektowaniu wspieranym komputerowo, co w znaczący sposób ułatwia pracę, ponieważ to odpowiednio opracowany system odpowiada za tworzenie i edycję planów i rysunków konstrukcyjnych. Wszystko to wpływa na precyzję wykonania i ma niebagatelny wpływ na jakość wydruków. Obecnie to właśnie jakość druku w systemie CAD jest uważana za innowacyjny i bardzo skuteczny sposób na szybką realizację projektów technicznych, a stosowane na szeroką skalę, innowacyjne technologie pozwalają na stworzenie wydruku dokumentacji technicznej doskonałej jakości w krótkim czasie.
08:43, 08.08.2022
Oczekiwanie na narodziny dziecka to wyjątkowy czas, pełen szczęścia in radości. To jednak również moment, w którym należy się odpowiednio przygotować do przyjścia na świat nowego członka rodziny, choćby poprzez skompletowanie wyprawki. To dla wielu mam ciekawa rozrywka, są jednak takie kobiety, dla których kupowanie wyprawki jest stresujące. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nie do końca wiedzą, co powinno się w niej znaleźć. Jakie ubranka są niezbędne dla malucha w pierwszych miesiącach jego życia?
08:00, 05.08.2022
Kilka dni temu w Uniejowie otwarty został nowy salon sezonowy znanej polskiej marki sportowej 4F.  Sklep ruszył obok Term Uniejów i już na dobry początek przygotowano super promocję dla wszystkich, którzy odwiedzą Uniejów. Warto się spieszyć, bo promocja potrwa do końca tego weekendu.
00:00, 05.08.2022
Narzuta na łóżko to niezwykle efektowny element wystroju wnętrza sypialni. By spełniał on oczekiwania i dobrze współgrał zresztą wyposażenia, warto poświęcić jego doborowi szczególną uwagę. Co warto wiedzieć, planując zakup narzuty na łóżko?
12:59, 04.08.2022
Balony pastelowe od wielu lat cieszą się ogromną popularnością przy tworzeniu oryginalnego klimatu różnego rodzaju imprez. Stanowią świetny dodatek do dekoracji lub jej bazę – coraz więcej osób decyduje się na wykorzystanie wyłącznie balonów do stworzenia niezwykłej oprawy przyjęcia. Z powodzeniem używa się ich do dekorowania dziecięcych imprez urodzinowych, jubileuszy dorosłych, wesel oraz eventów firmowych. Balon z helem to uniwersalny, stosunkowo tani i łatwo dostępny gadżet, który stanowić może także zaskakujący dodatek do prezentu urodzinowego lub imieninowego. Czy jednak wszystkie balony nadają się do napełnienia helem? O tym przeczytać można poniżej.
11:41, 04.08.2022
Are You Ready To Rock?! Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wprawdzie wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Sprzedaż regularną zaplanowano od 8 sierpnia na www.biletserwis.pl.
16:29, 02.08.2022
Basen w ogrodzie jest atrakcją zarówno dla starszych, jak i młodszych członków rodziny. Wybór odpowiedniego modelu może być problematyczny dla osób, które nie mają wiedzy w tym zakresie. Warto wybrać np. basen stelażowy, który występuje w wielu rozmiarach i kształtach. Dzięki temu każdy ma możliwość znalezienia idealnego wariantu dla siebie. Co warto wiedzieć o tym typie basenów i co wziąć pod uwagę przy zakupie?
08:41, 31.07.2022
Mimo deszczowej pogody Hotel & Spa **** Kasztel Uniejów zaprasza dzisiaj na plenerowy event ,,Letnie Garden Party".
08:21, 31.07.2022
Wielu właścicieli małych czworonogów zastanawia się, kiedy przestaną one rosnąć i dojrzewać. Z jednej strony chodzi o ich pełne rozmiary, z drugiej o dojrzałość psychiczną, za którą idzie między innymi przewidywalność zachowań czy ogólna stabilność psychiczna zwierzaka. Zależnie od pewnych indywidualnych cech każdego psa, czas, w jakim dorastają, może się różnić, podobnie jak długość ich całego życia.
18:27, 28.07.2022
Współpraca i solidarność to jedne z głównych wartości Unii Europejskiej, które są realizowane za pomocą Funduszy Europejskich na terenie całego województwa łódzkiego. Różne inicjatywy i projekty, od prowadzenia działań na rzecz cyfryzacji, przez rewitalizację terenów zdegradowanych i poprawę infrastruktury, ochronę dziedzictwa kulturowego i rozwój turystyki, aż po dbanie o środowisko naturalne i przejście na niskoemisyjną gospodarkę lokalną, pomagają spajać lokalne społeczności i tworzyć lepszą przyszłość regionu wraz z Funduszami Europejskimi.
REKLAMA