Zamknij
REKLAMA

Kolejne trzy osoby z powiatu poddębickiego są już zdrowe

09:03, 14.05.2020 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

Kolejne trzy osoby z terenu powiatu poddębickiego, które zakażone były koronawirusem SARS-CoV-2 są już zdrowe. Wczoraj w swoim raporcie Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poddębicach poinformowała o trzech kolejnych osobach, które wyzdrowiały.

W powiecie poddębickim odnotowano 4 przypadki potwierdzone zakażenia koronawirusem, jednak jak poinformował wczoraj poddębicki Sanepid wszystkie te osoby są już zdrowe.

O pierwszej osobie zakażonej koronawirusem w powiecie poddębickim, która wyzdrowiała informowaliśmy już 22 kwietnia 2020 roku.

[ZT]2722[/ZT]

Z informacji PSSE w Poddębicach wynika, że wszystkie zakażone koronawirusem osoby przebywały w izolacji domowej i nie wymagały hospitalizacji. 

Wg aktualnych danych (stan na dzień 13 maja 2020 r. , godz. 11.00) z terenu powiatu poddębickiego dotycząceych osób narażonych na zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 nie ma osób hospitalizowanych, 15 osób objętych jest kwarantanną przez Inspekcję Sanitarną, objętych kwarantanną - przekraczających granicę jest 35 osób, a nadzorem epidemiologicznym objęte są 4 osoby.

Dotychczas wśród osób z terenu powiatu poddębickiego odnotowano 4 przypadki z dodatnim wynikiem SARS-CoV-2 (w tym 4 osoby wyzdrowiały).

[ZT]2763[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA