Zamknij
REKLAMA

Lasery, wirówka i fala uderzeniowa. Gdzie w Uniejowie iść na masaże i rehabilitację?

07:02, 23.06.2019 | M.K

W Uniejowie na ulicy Targowej 28 działa profesjonalna placówka rehabilitacyjna. W Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczym można skorzystać z masażu leczniczego i relaksującego, zabiegów fizykoterapeutycznych, czy ćwiczeń usprawniających. Jako jedyni w okolicy, specjaliści z Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczego wykonują zabiegi FALĄ UDERZENIOWĄ- nowoczesne zabiegi likwidujące ból, charakteryzujące się wysoką skutecznością, których efekt terapeutyczny jest zauważalny już po kilku zabiegach. 

Centrum prowadzi szereg specjalistycznych zabiegów, w tym rehabilitację : dzieci z wadami postawy i skoliozami, dorosłych z zespołami bólowymi kręgosłupa, chorobami neurologicznymi (udary mózgu, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona), zmianach zwyrodnieniowych i reumatologicznych stawów, po urazach i przeciążeniach stawów.

W bogatej ofercie można znaleźć ćwiczenia indywidualne z pacjentem, ćwiczenia na przyrządach rehabilitacyjnych, masaż klasyczny, relaksacyjny i limfatyczny, masaż wirowy kończyn, zabiegi fizykoterapeutyczne (pole magnetyczne, laser, ultradźwięki, lampa Sollux, galwanizacja, jonoforeza, prądy DD, TENS, IF,elektrostymulacja).

MASAŻ WIROWY

W gabinecie wykonywany jest również masaż wirowy kończyn dolnych lub górnych  w specjalnej wannie. Kąpiel wirowa stanowi formę łagodnego masażu. W terapii tej wykorzystuje się w celach leczniczych wpływ ciepłej wody oraz jej oddziaływanie mechaniczne, związane z ruchami wirowymi. Powoduje to łagodzenie bólu, rozluźnienie tkanek, zmniejszenie napięcia mięśniowego oraz poprawę ukrwienia.Temperatura wody do kąpieli waha się w zależności od wskazań od 36 do  38 stopni. 

Wśród wielu przyrządów, gabinet posiada także tablicę do ćwiczeń manualnych dłoni. Przeznaczona jest ona dla osób dorosłych oraz dzieci, do ćwiczeń nadgarstka oraz dłoni. Poprawia zdolności manualne , potrzebne w czynnościach dnia codziennego. Umożliwia zwiększenie zakresu ruchomości w stawach oraz siły mięśni palców i dłoni . 


Na zdj. zabieg laseroterapii, który jest jednym z częściej wykonywanych zabiegów w Centrum.

„Dzięki specjalistycznym masażom, które oferuje nasze centrum pomagamy powracać do sprawności pacjentom po urazach oraz wypadkach. Mamy jednak w naszej ofercie także takie zabiegi, które np. pomagają zwalczać cellulit, zespół ciężkich nóg czy obrzęki. Pacjentom z tego typu dolegliwościami polecamy masaż uciskowy Lymphastim. To całkowicie bezbolesny i relaksujący masaż, który jest jedną z najbardziej skutecznych metod walki z cellulitem – podkreśla fizjoterapeuta centrum – Joanna Miszczak

Jako jedyni w okolicy specjaliści z Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczego wykonują zabiegi FALĄ UDERZENIOWĄ- nowoczesne zabiegi likwidujące ból, charakteryzujące się wysoką skutecznością, których efekt terapeutyczny jest zauważalny już po kilku zabiegach.

Pacjentów na pewno mile zaskoczą przystępne ceny oraz rabaty i gratisowe zabiegi. Centrum współpracuje z LUXMED i MEDICOVER oraz oferuje specjalne bony podarunkowe, które mogą być wspaniałym pomysłem na prezent.

Wszystkich zainteresowanych Centrum zaprasza od poniedziałku do piątku na ul. Targową 28 w Uniejowie. Kontakt telefoniczny pod numerem tel. 883-773-043.


Nowoczesne Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze działa na ulicy Targowej, w budynku "SAM-u".


Na zdj. Ćwiczenia indywidualne z pacjentem – czynno - bierne.


Na zdj. wykonywany zabieg Elektroterapii – prąd TENS.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone