Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Opiekun Osób Starszych - zapraszamy na kurs języka niemieckiego!

Data dodania: 2019-10-22 15:57:31ID: 2497

501Pokaż numer[email protected]

Posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami i znasz język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym lub jesteś gotowy/-a do jego nauki na jednym z naszych kursów? Brakuje Ci gotówki, a nie masz pomysłu jak dorobić jeszcze w tym roku?

Nie zwlekaj i wyjedź do Niemiec jako Opiekun do osoby starszej jeszcze w październiku, a do Świąt Bożego Narodzenia przywieziesz do domu do 10 tys. zł!OGŁASZAMY NABÓR NA KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

ZAPISZ SIĘ JESZCZE DZIŚ!

Zachęcamy do wzięcia udziału! Zdobędziesz umiejętności językowe ? My zaoferujemy Ci zatrudnienie w naszej firmie. Wyjazd do Niemiec gwarantowany! Potrzeba Nam tylko Twoich chęci i zaangażowania.

Czego od Ciebie wymagamy?

Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego ? lub chęci do podjęcia nauki na jednym z naszych kursów, doświadczenia w opiece (rodzinnego lub zawodowego) i odpowiedzialności, empatii, cierpliwości.

Zapewniamy:

? atrakcyjne zarobki i legalną pracę

? składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;

? jedną czytelną umowę;

? dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);

? kursy języka niemieckiego ? od podstaw i doszkalające;

? pakiet medyczny Lux Med dla stałych Opiekunów;

? pełną organizację pobytu ? transport, zakwaterowanie i wyżywienie;

? dedykowanego Opiekuna Kontraktu;

? całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;

? sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;

? szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;

? kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 501 355 948.


Promedica24 Oddział ŁÓDŹ, ul. Gdańska 47/49

Ta praca jest dla Ciebie! Rekrutacja na terenie całej Polski!

APLIKUJ!Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone