Promuj to ogłoszenie

Sprzątanie (k/m) Niemcy

052Pokaż numer[email protected]

Sprzątanie (k/m) ? Niemcy

Miejsce pracy: Lingen/Meppen/Haren (Dolna Saksonia)

Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy, nie przez agencję pracy!

Zakres obowiązków:

? Sprzątanie prywatnych domów, przychodni lekarskich, biur itp.

Wymagania:

? Doświadczenie na podobnym stanowisku
? Prawo jazdy ? wymóg konieczny
? Komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana
? Sumienność, rzetelność
? Wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:

? Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio u pracodawcy
? Samochód służbowy
? Wynagrodzenie od 10,80 ? brutto/h zgodnie z taryfą
? Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
? Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
? Zapewnione komfortowe zakwaterowanie (ok. 59 ?/tydzień)

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
[email protected] | Tel. 052/522 80 50