Aparthotel Termy Uniejów poszukuje kandydata na stanowisko Pracownik gospodarczy

[email protected]

Aparthotel Termy Uniejów poszukuje kandydata na stanowisko:
Pracownik gospodarczy
dedykowane dla osoby niepełnosprawnej
OBOWIĄZKI: wykonywanie prac porządkowych wewnątrz i na zewnątrz hotelu, dbanie o dobry wizerunek hotelu, obsługa maszyny czyszcząco-piorącej, utrzymywanie ładu i czystości na terenie hotelu

WYMAGANIA: dyspozycyjność, wysoka kultura osobista
umiejętność pracy pod presją czasu, uczciwość i dyskrecja, pozytywne usposobienie, dokumenty potwierdzające możliwość podjęcia pracy na w/w stanowisku

OFERUJEMY: Przyjazną atmosferę , darmowe obiady pracownicze, Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwości rozwoju zawodowego, szkolenie dotyczące standardów pracy

Osoby zainteresowane pracą prosimy przesyłać CV(życiorys) wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym elektronicznie na adres:
UWAGA:
W CV należy zawrzeć klauzulę wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata do pracy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami