Zamknij
REKLAMA

Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Pracownik Działu Sprzedaży/Obsługi Klienta

Jeden z największych producentów izolacji poszukuje kandydatów z okolic Turek, Poddębice, Uniejów do zakładu w okolicach Uniejowa na stanowisko: Pracownika Działu Sprzedaży/Obsługi Klienta. Opis stanowiska: stały kontakt ze strategicznym klientem exportowym, monitorowanie realizacji zamówień od momentu ich otrzymania do wysyłki, współpraca z działem logistyki i produkcji w kwestii zapewnienia terminowej realizacji zamówień, współpraca z centralą grupy we Włoszech.
Wymagania: biegła znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodny kontakt z klientami z zagranicy, umiejętność obsługi programu Excel, samodzielność, bardzo dobra komunikatywność, zdolność do samoorganizacji , usprawnień oraz współpracy w zespole, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy: ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy. Wymagane dokumenty: CV wraz z listem motywacyjnym. CV oraz listy motywacyjne proszę kierować na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

email. rekrutacja@k-flex.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-03-02 15:12:59#2728

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7,38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMSUsługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone