Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

IT Support Specialist

Jesteśmy liderem w Polsce i jednym z czołowych producentów nowoczesnych oraz wysokiej jakości foteli
i mebli biurowych w Europie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Obsługa i bieżące rozwiązywanie problemów IT Helpdesc (zarówno dla operacji w Polsce, jak i w pozostałej mię-dzynarodowej Grupie Flokk),
• Szkolenie i wsparcie pracowników (w Polsce i Grupie Flokk),
• Zgłaszanie błędów dostawcom i monitorowanie procesu naprawy,
• Wprowadzanie zmian w systemie (indywidualnie, we współpracy z innymi administratorami lub zewnętrznym do-stawcą),
• Aktywny udział w bieżących projektach rozwojowych (prezentacje, prace koncepcyjne, dokumentacja, testy, szko-lenia użytkowników końcowych zarówno w Polsce i Grupie Flokk),
• Wykonywanie i gromadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z realizowanymi projektami.
OCZEKIWANIA:
• Wykształcenie kierunkowe IT (absolwent lub student ostatniego roku),
• Dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym, systemami operacyjnymi Windows i opro-gramowaniem biurowym,
• Umiejętność współpracy w zespole macierzowym,
• Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
• Komunikatywny angielski w mowie i piśmie, wymóg konieczny
• Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność dzielenia się wiedzą.
• Dobra znajomość systemów ER, relacyjnej bazy danych, języka SQL mile widziana

OFERUJEMY:
• Pracę w międzynarodowym zespole i możliwość realizacji ciekawych projektów,
• Możliwość rozwoju w strukturach rozwijającej się międzynarodowej firmy o skandynawskich korzeniach będącej liderem na rynku branżowym
• Rynkowe wynagrodzenie i system premii motywacyjnych
• Świadczenia dla pracowników z funduszu socjalnego (w tym preferencyjna oferta ubezpieczenia)
• Program adaptacji i stałe wsparcie merytoryczne obejmujące szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.
• Przyjazna i nastawiona na współpracę atmosfera w pracy